avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01
 

Avşa Adası’na Nasıl Gidilir? İstanbul, Tekirdağ, Bursa

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • Avşa Adası’na İstanbul, Tekirdağ, Bursa ve Erdek’ten arabayla nasıl gidilir? Avşa’ya nasıl gidilir? Feribot saatleri, kalkış limanları, ulaşım süreleri ve Avşa’ya ulaşım hakkında bilgiler Avşa Otelleri sitemizde sizlerle paylaşılmıştır. Avşa Adası’na gitmek için detaylı bilgilere Avşa Adası ulaşım sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Avşa Adası konaklama önerileri içinde; pansiyonlar, apartlar ve oteller sayfalarımızdan kalacağınız yeri ayarlayabilirsiniz

  ido-avsa

  İDO İSTANBUL

  İstanbul’dan Avşa Adası’na nasıl gidilir?

  İstanbul’a yakın tatil yerleri arasında olan Avşa‘ya eğer kendi aracınız ile gitmiyorsanız, Bostancı ve Yenikapı üzerinden hareket eden deniz otobüslerini kullanabilirsiniz. Bostancı ve Yenikapı’da sadece yolcu taşımacılığı bulunduğundan özel araçlarınız ile gidemiyorsunuz.
  bahar-aqua-resort

  İstanbul Avşa Adası Kaç Saat?

  İstanbul’dan Avşa Adası İDO deniz otobüsleri ile 3,5 saat sürmektedir. Havanın durumuna göre 4 saate kadar çıktığı görülmektedir.

  Avşa Adasına Arabayla Nasıl Gidilir?

  Avşa Adası’na İstanbul’dan kendi arabanız ile gitmek istiyorsanız Tekirdağ üzerinden kalkan feribot seferlerini kullanmalısınız. Eğer Çanakkale-Bursa-Balıkesir-Bandırma istikametinden gelecek iseniz Erdek’ten kalkan Gestaş Deniz Otobüslerini tercih edebilirsiniz.

  • Sirkeci Sarayburnu feribotu

  Sirkeci Sarayburnu üzerinden Avşa’ya özel aracınız ile gitmek istiyorsanız buradan Tekirdağ’a geçip Akport Gümrüklü Limanı’ndan Tekirdağ Avşa gemilerini kullanabilirsiniz.

  • Silivri Öz Kaptan Gemisi

  Haftanın her günü saat 16.00’da Öz Kaptan Gemisi gitmektedir. Silivri’de bulunan Öz Kaptan Gemisi hem araçları hem de yolcuları kabul etmektedir.

  • Diğer alternatif

  Kendi özel aracınız ile gitmek istiyorsanız öncelik olarak İstanbul’dan Tekirdağ iline gitmeniz gerekiyor. Tekirdağ’da bulunan Akport limanında bulunan ve araç kabul edilen vapurları ile yolculuk yapmalısınız. Akport limanı üzerinden Avşa yaklaşık 3 saat kadar sürmektedir.

  ozkaptan-avsa

  TEKİRDAĞ AVŞA

  Tekirdağ’dan Avşa Adası’na nasıl gidilir?

  Tekirdağ’dan gitmek isteyenler için birden fazla deniz taşımacılığı firması hizmet vermektedir. Bunlardan size yakın olanı kullanarak gidebilirsiniz.

  • Ömer Kaptan Gemisi

  Ömer Kaptan Gemisi ile Avşa Adası’na feribot seferleri haftanın 4 günü düzenlenmektedir. Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri saat 15:00’da Marmara Adası üzerinden gerçekleşmektedir.

  • Öz Kaptan Gemisi

  Öz Kaptan gemisi, Ömer Kaptan Gemisi ile aynı gün ve saatlerde hizmet vermektedir. Bu firmalar arasında fiyat rekabeti olduğundan daha ucuz Avşa Feribot seferlerini seçebilirsiniz.

  • Yavuz Naz Gemisi

  Yavuz Naz Gemisi, Avşa’ya her gün sefer yapan tek firmadır. Haftanın her günü sabah saat 10.00’da hareket etmektedir. Fiyat ve dönüş saatleri için firmaları arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

  GESTAŞ FERİBOTU

  GESTAŞ FERİBOTU

  Bursa’dan Avşa Adası’na nasıl gidilir?

  Bursa’da yaşıyor ve Avşa Adası’na gitmek istiyorsanız iki seçeneğiniz bulunmaktadır. Birinci seçenek olarak, öncelikle Balıkesir’in Erdek ilçesine giderek oradaki limanları kullanarak Avşa Adası’na geçiş yapabilirsiniz. Erdek’ten Gestaş ve ADALAR 1 gemisi yaz kış Marmara Roro Gemisi yaz aylarında hizmet vermektedir.

  AVŞA ADASI SAHİLİ

  Sonuç olarak; Avşa Adası, çoğunlukla İstanbul, Tekirdağ ve Bursa’dan gelen tatilini hareketli geçirmek isteyenlerin tercih ettiği tatil yeridir. Adada bulunan birçok disko ve kafeler hem uygun fiyatlı hem de oldukça hareketlidir. Avşa’ya gitmek için birçok alternatif bulunması ve ulaşımın kolay olması tatil sevenlerin yüzünü güldürüyor. Erdek, İstanbul ve Tekirdağ üzerinden feribot ve deniz gemilerini kullanarak rahatlıkla gidebilirsiniz.

  Avşa Adası Nerede Kalınır?

  Altınkum Tatil KonaklarıAfissia Garden HotelBahar Aqua ResortNehir Delexe OtelOk Apart Yiğitler KöyüEge MotelKiraz ApartErtol ApartAnı MotelCane MotelCiner Otel AvşaLara Zeynep ApartKonak HotelTemel MotelÇatuk MotelSultan ApartUludağ ApartElit OtelBatu SuitAvşa Apart Motel

  56.053 views (Görüntülenme)
  Avşa Adası’na Nasıl Gidilir? İstanbul, Tekirdağ, Bursa yorumları