avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası’na Nasıl Gidilir?

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • avsa-adasi-denize-sifir-otel-firsatlari

  Avşa Adası’na nasıl gidilir? İstanbul, Tekirdağ, Bursa ve Erdek’ten nasıl gidilir? Avşa’ya nasıl gidilir? Feribot saatleri, kalkış limanları, ulaşım süreleri ve Avşa’ya ulaşım hakkında bilgiler Avşa Otelleri sitemizde sizlerle paylaşılmıştır. Avşa Adası’na gitmek için detaylı bilgilere Avşa Adası ulaşım sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Avşa Adası konaklama önerileri içinde; pansiyonlar, apartlar ve oteller sayfalarımızdan kalacağınız yeri ayarlayabilirsiniz.

  İstanbul’dan Avşa Adası’na nasıl gidilir?

  İstanbul’a yakın tatil yerleri arasında olan Avşa‘ya eğer kendi aracınız ile gitmiyorsanız, Bostancı ve Yenikapı üzerinden hareket eden deniz otobüslerini kullanabilirsiniz. Bostancı ve Yenikapı’da sadece yolcu taşımacılığı bulunduğundan özel araçlarınız ile gidemiyorsunuz. Ancak üzülmeyin 2019 yaz sezonunda Zeytinburnu Zport limanından Yener C gemisi arabalı feribot seferlerine başlamıştır. İstanbul’dan aracınız ile Avşa Adası’na Yener Ciner arabalı vapuru ile gidebilirsiniz.

  Avşa Adası Konaklama Önerileri

  bahar-eylul-firsatozcan-urun-apart-fiyatiavsar-apartlara-zeynep-apart-firsattruva-apart-avsa-firsatacar-apart-1simge-apartelian-apartgorkem-apartuludag-apart-fırsatzozan-apartcane-motel-fırsatnehir-deluxe-butik-otelyuksel-motel-firsatavsar-apartbiray-pansiyon-avsabatu-suit-avsa-yigitlerheramis-apartoz-yaren-apart-avsabogazici-apartkonak-hotel-avsapera-pansiyon-fiyatelian-apart

  ido-avsa

  İDO İSTANBUL

  İstanbul Avşa Adası Kaç Saat?

  İstanbul’dan Avşa Adası İDO deniz otobüsleri ile 2 saat 45 dakika sürmektedir. Havanın durumuna göre 4 saate kadar çıktığı görülmektedir. Arabalı feribot olan Yener C. gemisi ile İstanbul Zeytinburnu Avşa Adası arası yolculuk 5 saat sürmektedir. Eğer İstanbul-Bandırma karayolu üzerinden Avşa’ya gitmek isterseniz Bandırma Erdek arası araçla 15 dakika, Erdek-Avşa arası ulaşım arabalı feribotlarla 2 saatte sağlanmaktadır.

  Avşa Adası’na Arabayla Nasıl Gidilir?

  Avşa Adası’na İstanbul’dan kendi arabanız ile gitmek istiyorsanız Tekirdağ üzerinden kalkan feribot seferlerini kullanmalısınız. Eğer Çanakkale-Bursa-Balıkesir-Bandırma istikametinden gelecek iseniz Erdek’ten kalkan Gestaş Deniz Otobüslerini tercih edebilirsiniz. Sakarya’dan Avşa Adası’na Yalova-Bursa-Bandırma istikametinden Erdek’e gelerek Erdek’ten kalkan arabalı feribotlarla gidebilirsiniz.

  • Sirkeci Sarayburnu feribotu

  Sirkeci Sarayburnu üzerinden Avşa’ya özel aracınız ile gitmek istiyorsanız buradan Tekirdağ’a geçip Akport Gümrüklü Limanı’ndan Tekirdağ Avşa gemilerini kullanabilirsiniz.

  • Silivri Öz Kaptan Gemisi

  Haftanın her günü saat 16.00’da Öz Kaptan Gemisi gitmektedir. Silivri’de bulunan Öz Kaptan Gemisi hem araçları hem de yolcuları kabul etmektedir.

  • Diğer alternatif

  Kendi özel aracınız ile gitmek istiyorsanız öncelik olarak İstanbul’dan Tekirdağ iline gitmeniz gerekiyor. Tekirdağ’da bulunan Akport limanında bulunan ve araç kabul edilen vapurları ile yolculuk yapmalısınız. Akport limanı üzerinden Avşa yaklaşık 3 saat kadar sürmektedir.

  ozkaptan-avsa

  TEKİRDAĞ AVŞA

  Tekirdağ’dan Avşa Adası’na nasıl gidilir?

  Tekirdağ’dan gitmek isteyenler için birden fazla deniz taşımacılığı firması hizmet vermektedir. Bunlardan size yakın olanı kullanarak gidebilirsiniz.

  • Ömer Kaptan Gemisi

  Ömer Kaptan Gemisi ile Avşa Adası’na feribot seferleri haftanın 4 günü düzenlenmektedir. Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri saat 15:00’da Marmara Adası üzerinden gerçekleşmektedir.

  • Öz Kaptan Gemisi

  Öz Kaptan gemisi, Ömer Kaptan Gemisi ile aynı gün ve saatlerde hizmet vermektedir. Bu firmalar arasında fiyat rekabeti olduğundan daha ucuz Avşa Feribot seferlerini seçebilirsiniz.

  • Yavuz Naz Gemisi

  Yavuz Naz Gemisi, Avşa’ya her gün sefer yapan tek firmadır. Haftanın her günü sabah saat 10.00’da hareket etmektedir. Fiyat ve dönüş saatleri için firmaları arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

  GESTAŞ FERİBOTU

  GESTAŞ FERİBOTU

  Bursa’dan Avşa Adası’na nasıl gidilir?

  Bursa’da yaşıyor ve Avşa Adası’na gitmek istiyorsanız iki seçeneğiniz bulunmaktadır. Birinci seçenek olarak, öncelikle Balıkesir’in Erdek ilçesine giderek oradaki limanları kullanarak Avşa Adası’na geçiş yapabilirsiniz. Erdek’ten Gestaş ve ADALAR 1 gemisi yaz kış Marmara Roro Gemisi yaz aylarında hizmet vermektedir.

  AVŞA ADASI SAHİLİ

  Sonuç olarak; Avşa Adası, çoğunlukla İstanbul, Tekirdağ ve Bursa’dan gelen tatilini hareketli geçirmek isteyenlerin tercih ettiği tatil yeridir. Adada bulunan birçok disko ve kafeler hem uygun fiyatlı hem de oldukça hareketlidir. Avşa’ya gitmek için birçok alternatif bulunması ve ulaşımın kolay olması tatil sevenlerin yüzünü güldürüyor. Erdek, İstanbul ve Tekirdağ üzerinden feribot ve deniz gemilerini kullanarak rahatlıkla gidebilirsiniz.

  Avşa Adası Nerede Kalınır?

  berivan-apart-fiyatlari
  lara zeynep apart simge apart Afissia Garden HotelBahar Aqua Resort Nehir Delexe Otel Ok Apart Yiğitler Köyü Ege Motel Ertol Apart Anı Motel Cane Motel Konak Hotel Temel Motel Uludağ Apart Batu Suit
  heramis-suit

  103.326 views (Görüntülenme)
  Avşa Adası’na Nasıl Gidilir? yorumları