avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

 

Avşa Adası Feribot Seferleri ve Saatleri 2021

 

Avşa Adası Feribot Seferleri ve Saatleri 2021 Fiyatları

Avşa Adası feribot seferleri; Avşa feribot İstanbul’dan İDO, Yener C, Tekirdağ’dan Öz Kaptan, Ömer Kaptan, Adalar 1, Yavuz Naz, Erdek’ten; Gestaş, Marmara Roro Kooperatif ve Adalar 1 Gemileri sefer saatlerini ve bilet ücretleri güncel fiyat tarifeleri Avşa Tatil Rehberi’nde! Avşa Adası Feribot Seferleri Tekirdağ ve Erdek’ten kalkan arabalı vapurlarla yaz kış Avşa Adası’na gidebilirsiniz. Bahar, yaz ve sonbahar aylarında ise İstanbul Yenikapı ve Bostancı’dan Avşa’ya İDO(İstanbul Deniz Otobüsleri) ile ulaşmak mümkündür. Tekirdağ feribot seferleri Ceyport Limanı’ndan kalkan Öz Kaptan, Ömer Kaptan ve Adalar 1 gemileri tarafından düzenlenmektedir. Kış aylarında cuma Tekirdağ’dan kalkış pazar Avşa’dan dönüş şeklinde seferler vardır. Sezonda ise sefer sayısı Marmara Roro ve Yavuz Gemilerine ait feribotların katılımı ile günde karşılıklı on sefere kadar çıkmaktadır. Erdek’ten ise yaz kış günde karşılıklı seferlerle Gestaş firması tarafından arabalı feribot seferleri ile Avşa’ya ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca Adalar 1 gemisi de Erdek’ten Avşa’ya arabalı feribot seferlerini yaz kış sürdürmektedir. Gestaş gemisi daha lüks ve konforlu olup daha çok araç almaktadır. Yıllardır ada halkının alışkanlığı haline gelen Gestaş feribot sefer saatleri Avşa’dan sabah 06:45 ve akşam 16:45′te Erdek’ten 11:00 ve akşam 19:00′dadır. Hava koşullarına bağlı olarak zorunlu durumlarda ise firma duyuru yaparak sefer saatlerini iptal edebilmektedir. Yaz aylarında Marmara Roro firması da arabalı feribotları ile Erdek-Avşa güzergahına katılıp günde 2 sefer yapmaktadır. Ayrıca Erdek-Avşa Adası arasını 45 dakikaya düşüren Gestaş hızlı feribotları ile yaz döneminde seyahat yapmak mümkündür. Güncel Feribot Seferlerini öğrenmek için gitmek istediğiniz güzergahı seçebilirsiniz.
öz kaptan gemisi Tekirdağ Avşa Feribot Seferleri Öz Kaptan
marmara roro feribot seferleri Tekirdağ Bandırma Erdek Marmara Roro Feribot Seferleri
AVŞA ADASI SAHİLİ Silivri Avşa Adası Feribot Seferleri
ADALAR-1 ADALAR 1 Gemisi Avşa Adası Seferleri
gestaş avşa erdek feribot seferleri Gestaş Avşa Adası – Erdek Feribot Seferleri
yavuz-naz-gemisi Tekirdağ Avşa Yavuz Naz Gemisi Seferleri
ali taha c gemisi tekirdağ erdek Erdek-Saraylar(Marmara Adası)-Tekirdağ Feribot Seferleri ALİ TAHA C
ömer kaptan gemisi avşa Ömer Kaptan Gemisi Tekirdağ Avşa Seferleri
yenikapı bostancı avşa adası marmara adası seferleri Avşa Adası – İstanbul İDO Seferleri ve Fiyatları 2021 (Avşa İdo Bilet)
yildiz-5-gemisi-avsa-yigitler-erdek Erdek Avşa Adası Yiğitler Yıldız 5 Gemisi Sefer Saatleri 2021