avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01
 

ADALAR 1 Gemisi Avşa Adası Seferleri

 • 1 YORUM
 • ADALAR 1 Gemisi Avşa Adası-Tekirdağ, Avşa Adası-Erdek, Erdek – Avşa Adası ve Marmara seferleri 2020 bahar tarifesi başlamıştır. Adalar 1 Gemisi sefer saatleri ve fiyatları Avşa Tatil Rehberi’nde!

  Duyuru : 30 Mart 2020 itibari ile Korona virüs tedbirleri kapsamında Adalar 1 ve Ömer Kaptan 3 gemileri Tekirdağ-Avşa Adası-Marmara seferlerine geçici bir süre ara vermiştir. Erdek Avşa Adası seferleri devam etmektedir.

  ERDEK-AVŞA -MARMARA SEFER SAATLERİ BAHAR TARİFESİ 2020

  NOT : ÇARŞAMBA GÜNLERİ SEFERLER HENÜZ BAŞLAMAMIŞTIR.

  Adalar 1 gemisi Her gün düzenli olarak yapılan seferlerle Avşa’ya ulaşım sağlanmaktadır. Erdek-Avşa Adası Gestaş ve Kooperatif gemileri ile birlikte Avşa Adası‘na ulaşım alternatifleri arasındaki Erdek ve Marmara Adası’ndan Yiğitler Köyü ve Avşa Adası merkeze arabalı-ağır vasıtalı vapur seferleri ADALAR 1 yaz tarifesi seferlere başlamıştır. Adalar 1 Gemisinde Avşa Adası Tekirdağ yolcu bilet fiyatları 40 TL, Avşa Erdek yolcu bilet fiyatları 25 TL’dir. Araç içi şöför ücrete dahil olup Tekirdağ’dan araç 120 TL, Erdek’ten araç 80 TL’dir.

  ADALAR 1 GEMİSİ AVŞA TEKİRDAĞ

  Alternatif  Erdek – Avşa Feribot Seferleri

  Alternatif Tekirdağ-Avşa ve Marmara-Tekirdağ Feribot Seferleri

   

  Avşa Adası Konaklama Önerileri

  lara zeynep apart simge apart Heramis Apart Gül PansiyonDeniz Apart Sevim Apart Sinem ApartAlemdar Pansiyon Kaan Motel Acar Apart Manyas Suit MotelBegüm Apart Reklam alanı Isparta Apart Melis ApartKorhan Apart Bozyiğit Apart

  73.914 views (Görüntülenme)
  ADALAR 1 Gemisi Avşa Adası Seferleri yorumları
  1. Yıldız

   03 Şub. 2019

   Günde sadece 1 kez mi sefer var erdekten avsaya