avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası Otelleri 5 Yıldızlı Tesisler Listesi 2024

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • Avşa Adası Otel Konaklama Seçenekleri

  Avşa Adası 5 Yıldızlı Otel Var Mı?

  Avşa Adası otelleri 5 yıldızlı tesisler listesini eksiksiz olarak sizler için hazırladık.  Listemize geçmeden önce şunu belirtelim ki 1-2-3-4-5 yıldızlı oteller konsept olarak Turizm Bakanlığı onaylı sertifikalı tesislerdir. Bu yüzdende denetimi Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yapılmaktadır. Gelelim Avşa Adası’ndaki yıldızlı oteller listemiz. Avşa’da 1 adet 2 yıldızlı, 2 adet 3 yıldızlı otel hizmet vermektedir. Avşa Adası‘nda 5 yıldızlı otel maalesef yoktur. Diğer oteller Turizm Bakanlığı basit konaklama tesisi belgesine sahiptir.

  avsa-adasi-5-yildizli-otel

  Avşa Adası Yıldızlı Oteller

  AFİSSİA GARDEN OTEL (2 YILDIZLI) **

  AFISSIA GARDEN OTEL **

  AFISSIA GARDEN OTEL **

  BAHAR AQUA RESORT

  (BELEDİYE RUHSATLI)

  BAHAR AQUA RESORT

  MAVİ MARMARA KONAKLAMA TESİSİ

  (BELEDİYE RUHSATLI VE TURİZM BAKANLIĞI KONAKLAMA BELGELİ)

  MAVİ MARMARA

  MAVİ MARMARA

  BUSEYİNE OTEL

  (BELEDİYE RUHSATLI)

  BUSEYİNE OTEL

  BUSEYİNE OTEL

  ÖZCAN URUN BUTİK OTEL

  (BELEDİYE RUHSATLI)

  ÖZCAN URUN BUTİK OTEL

  ZEKİ BUTİK OTEL

  (BELEDİYE RUHSATLI)

  ZEKİ BUTİK OTEL


  bahar aqua resort

  Avşa Adası 2 ve 3 yıldızlı yarım pansiyon oteller

  Avşa Plajları

  Avşa Plajları

  Avşa Adası otelleri sayısı 20′yi geçmeyecek kadar az sayıdadır. Avşa daha çok küçük aile apartları ve kahvaltı dahil otellerin yer aldığı plajları ile ünlü şirin bir tatil beldesidir. Sezonun 2 ay gibi temmuz ve ağustos aylarında yoğun geçtiği bir turizm beldesi olmaması sebebi ile yatırımcılar tarafından Avşa Adası’nda 5 yada 4 yıldızlı otel yapılmamıştır bu zamana kadar ancak geçtiğimiz yıl faaliyete başlayan Avşa Adası’ndaki 3 yıldızlı kahvaltı dahil hizmet veren Ciner Otel ve Avşa Adası Yiğitler Mevkii‘n de ki yarım pansiyon havuzlu Afissia Garden Hotel 2 yıldızlı olarak Avşa turizmine ivme kazandıracak 2 değerli yatırımdır. Yine Avşa Adası Yiğitler Mevkii’ndeki belediye ruhsatlı yarım pansiyon aquparklı ve havuzlu Bahar Aqua Resort ve yine belediye ruhsatlı havuzlu yarım pansiyon Altınkum Tatil Konakları ise tatilde konforunu ve eğlencesine düşkün misafirlerini ağırlamak isteyen aileler için hizmet sunmaktadır.

  avsa-cinar-koyu-ayanya-beach

  Ayanya Beach Çınar Koyu

  Ayrıca Avşa Adası’na Bodrum havasını katan Çınar Koyu’ndaki Ayanyapolis Beach ise Avşa turizmi için yeni bir gelişim ayağı olmuş olup benzeri Kırkdere mevkii’nde Tanz Lounge isimli yeni bir beach mekan için bu yıl itibari ile çalışmalar Tanz Turizm tarafından başlamıştır.

  Avşa Adası Altınkum Koyu

  Avşa Adası Altınkum Koyu

  Avşa Adası Ucuz Otel ve Pansiyonların Yer Aldığı Bir Tatil Beldesidir

  Sonuç olarak Avşa Adası 5 yıldızlı herşey dahil otellerin yer aldığı bir tatil beldesinden çok daha bakir kalmış koyların, denize sıfır ucuz pansiyonlar yada apartların yer aldığı İstanbul’un dibindeki ulaşımı kolay aileler yada genç çiftlerin tercih ettiği eğlence hayatı ile meşhur bir tatil beldesidir. Bu yüzden Avşa Adası’nı herşey dahil 5 yada 4 yıldızlı otellere kapanıp sadece yemek yiyip havuza girmek isteyen aileler yerine ucuz konaklayıp, eğlenip, denize girmek isteyen tatilciler tercih etmektedir.

 • Görüntülenme : 30.808 views
 • Yazar :
  Avşa Adası Otelleri 5 Yıldızlı Tesisler Listesi 2024 yorumları