Avşa Adası Havuzlu Oteller ve Pansiyonlar 2024

Avsa-adasi-havuzlu-oteller

Avşa Adası havuzlu oteller ve pansiyonlar sunduğu imkanlar; kahvaltı dahil ve akşam yemeği menüsü ile başlamaktadır. Köpük partileri, canlı müzik geceleri, yaz konserleri, çocuk parkı, hamam, sauna olanaklarda Avşa Adası otellerde misafirlere sunulmaktadır. 

Avşa Adası Havuzlu Oteller

Önerdiğimiz müşteri memnuniyeti yüksek 4 havuzu temiz Avşa Adası oteli bu yaz eğlence dolu tatile bekliyor.

 1. Bahar Aqua Resort Otel
 2. Mavi Marmara Otel
 3. Afissia Garden Otel
 4. Buseyine Otel

BAHAR AQUA RESORT

Avşa Adası otelleri arasında farklılığını her yıl yaptığı yeniliklerle gösteren Yiğitler Köyü merkezinde muhteşem manzarası ile yüksek kesimde kurulu olan Bahar Aqua Resort yarım pansiyon olarak işletilmektedir. İçerisinde bulundurduğu aquapark ve yüzme havuzu ile ada da yıldızlı otel konforunu mütevazi tesisi ile sizlere sunmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.

BAHAR AQUA RESORT

MAVİ MARMARA KONAKLAMA TESİSİ

2022 yaz sezonunda hizmete başlayan Mavi Marmara konaklama tesisi Yiğitler Mevkii’nde ayrıca denize sıfır konumdadır. Tesis önündeki plajda denize girilebilemektedir.

MAVİ MARMARA

MAVİ MARMARA

AFİSSİA GARDEN OTEL (2 YILDIZLI) **

Avşa Adası’nın ilk yıldızlı tesisi olma özelliğini taşıyan Afissia Garden Hotel 2 yıldızlıdır. Ayrıca isminden de anlaşılacağı gibi havuz manzaralı bahçe evleri ile de hizmet sunmaktadır. Afissia Garden Otel yarım pansiyon olarak işletilmektedir.

AFISSIA GARDEN OTEL **

BUSEYİNE OTEL

Avşa Adası merkezde hizmet veren Buseyine Otel daha önceki yıllarda Özgür Apart Pansiyon olarak işletilmekteydi. 2021 yaz sezonunda olimpik havuz ile sabah kahvaltısı dahil hizmet vermeye başladı. Avşa merkezdeki konumu ile havuzlu tek oteldir. Akşam yemeğinde isteğe bağlı a’lacarte menü sunulmaktadır.

BUSEYİNE OTEL

BUSEYİNE OTEL

Avşa Adası’ndaki havuzlu otel ve pansiyonların büyük çoğunluğu Avşa Adası‘na 5 dakika mesafedeki Yiğitler Köyü‘nde yer almaktadır. İstanbul’a yakın tatil beldesi Avşa Adası’ndaki Havuzlu oteller; Bahar Aqua Resort, Afissia Garden Hotel, Buseyine Otel’dir. Avşa Tatil Rehberi’nde Avşa Adası’ndaki aquaparklı hotellere ait fiyat ve iletişim bilgileri.

Avşa Adası Havuzlu Otel Fiyatları 2024

Avşa Adası’nda havuzlu otel fiyatları 2024 yaz sezonunda kişi başı gecelik 2000 TL ile 2500 TL arası değişmektedir. Avşa Adası pansiyonları ile daha çok alternatif sunmaktadır.

Avşa Adası Havuzlu Oteller ve Pansiyonlar 2024 Misafir Yorumları 2 DOĞRULANMIŞ YORUM
 1. Hakan

  24 May. 2022

  Bahar Aqua Resort; Avşa adasında tatil yapabileceğiniz mutfağı odaları ve eglencesiyle kaliteli tavsiye ederim

 2. esra

  06 Eyl. 2021

  Merhaba biz bu sene havuzlu Bahar Otel’de tatil yaptık çok memnun kaldık. Seneye inşallah yine gidicez