Avşa Adası’nda havuzlu otel sayısı her geçen gün artmaktadır. Avşa Adası’ndaki havuzlu otellerin büyük çoğunluğu Avşa Adası’na 5 dk. mesafedeki Yiğitler Köyü‘nde yer almaktadır. Avşa Tatil Rehberi’nde Avşa Adası’ndaki havuzlu ve aquaparklı hotelleri sizler için tek sayfada buluşturduk.

Avşa Adası Havuzlu Otel Fiyatları 2018


Avşa Adası’ndaki havuzlu otellerin tamamı yarım pansiyon olarak işletilmekte olup 2018 yaz sezonunda Avşa Adası’nda Havuzlu Otellerin fiyatları kişi başı gecelik 80 TL ile 130 TL arası değişmektedir. Avşa Adası’nda tam pansiyon oteller herşey dahil 5 yıldızlı konseptinde oteller yada  her şey dahil havuzlu otel konumunda tesis bulunmamaktadır.

1-) ALTINKUM TATİL KONAKLARI

ALTINKUM-TATIL-KONAKLARI-2016
ALTINKUM TATIL KONAKLARI

Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde sürekli kendini yenileyen bir tesis olma özelliğini taşıyan Altınkum Tatil Konakları denize sıfır konumdadır ve havuzludur. Altınkum Tatil Konakları yarım pansiyon olarak hizmet vermektedir. Ayrıca oteli çocuk havuzu da bulunmaktadır.

2-) BAHAR AQUA RESORT

Yiğitler Köyü merkezinde muhteşem manzarası ile yüksek kesimde kurulu olan Bahar Aqua Resort yarım pansiyon olarak işletilmektedir. İçerisinde bulundurduğu aquapark ve yüzme havuzu ile ada da 5 yıldızlı otel konforunu mütevazi tesisi ile sizlere sunmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.

3-)  AFİSSİA GARDEN OTEL (2 YILDIZLI) **

AFİSSİA GARDAN AVŞA YİĞİTLER

Avşa Adası’nın ilk yıldızlı tesisi olma özelliğini taşıyan Afissia Garden Hotel 2 yıldızlı olup havuzludur. Ayrıca isminden de anlaşılacağı gibi havuz manzaralı bahçe evleri ile de hizmet sunmaktadır. Afissia Garden Otel yarım pansiyon olarak işletilmektedir.

Bu içeriği sevdiklerinle paylaş!
Harita Konumu
8.285 views (Görüntülenme)
Avşa Adası Havuzlu Oteller hakkındaki yorumlar

Avşa Adası Tatil Rehberi