avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası Havuzlu Oteller

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • Avşa Adası’nda havuzlu otel seçenekleri kısıtlı olup Avşa Adası’ndaki havuzlu otellerin büyük çoğunluğu Avşa Adası‘na 5 dakika mesafedeki Yiğitler Köyü‘nde yer almaktadır. İstanbul’a yakın tatil beldesi Avşa Adası’ndaki Havuzlu oteller; Altınkum Tatil Konakları, Bahar Aqua Resort ve Afissia Garden Hotel’dir. Avşa Tatil Rehberi’nde Avşa Adası’ndaki havuzlu ve aquaparklı hotellere ait fiyat ve iletişim bilgileri...  Avşa Adası Havuzlu Otel Fiyatları 2021  Avşa Adası’ndaki havuzlu otellerin tamamı yarım pansiyon olarak işletilmekte olup 2020 yaz sezonunda Avşa Adası’nda Havuzlu Otellerin fiyatları kişi başı gecelik 125 TL ile 280 TL arası değişmektedir. Avşa Adası’nda tam pansiyon oteller herşey dahil 5 yıldızlı konseptinde oteller yada  her şey dahil havuzlu otel konumunda tesis bulunmamaktadır. Avşa Adası pansiyon seçenekleri ile daha çok alternatif sunmaktadır.

  BAHAR AQUA RESORT

  BAHAR AQUA RESORT OTEL - AQUAPARK & HAVUZ

  BAHAR AQUA RESORT OTEL – AQUAPARK & HAVUZ

  Avşa Adası otelleri arasında farklılığını her yıl yaptığı yeniliklerle gösteren Yiğitler Köyü merkezinde muhteşem manzarası ile yüksek kesimde kurulu olan Bahar Aqua Resort yarım pansiyon olarak işletilmektedir. İçerisinde bulundurduğu aquapark ve yüzme havuzu ile ada da 5 yıldızlı otel konforunu mütevazi tesisi ile sizlere sunmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.

  AFİSSİA GARDEN OTEL (2 YILDIZLI) **

  AFİSSİA GARDAN AVŞA YİĞİTLER

  Avşa Adası’nın ilk yıldızlı tesisi olma özelliğini taşıyan Afissia Garden Hotel 2 yıldızlı olup havuzludur. Ayrıca isminden de anlaşılacağı gibi havuz manzaralı bahçe evleri ile de hizmet sunmaktadır. Afissia Garden Otel yarım pansiyon olarak işletilmektedir.

  25.170 views (Görüntülenme)
  Avşa Adası Havuzlu Oteller yorumları