avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası Havuzlu Oteller 2024

 • 2 YORUM
 • Avsa-adasi-havuzlu-oteller

  Avşa Adası havuzlu oteller sunduğu imkanlar; kahvaltı dahil ve akşam yemeği menüsü ile başlamaktadır. Köpük partileri, canlı müzik geceleri, yaz konserleri, çocuk parkı, hamam, sauna olanaklarda Avşa Adası otellerde misafirlere sunulmaktadır. 

  Avşa Adası Havuzlu Oteller

  Önerdiğimiz müşteri memnuniyeti yüksek 5 havuzu temiz Avşa Adası oteli bu yaz eğlence dolu tatile bekliyor.

  • Bahar Aqua Resort Otel Yiğitler,
  • Mavi Marmara Konaklama Tesisi Yiğitler,
  • Afissia Garden Hotel Yiğitler,
  • Buseyine Otel Avşa,
  • Boğaziçi Motel Avşa.

  BAHAR AQUA RESORT

  Avşa Adası otelleri arasında farklılığını her yıl yaptığı yeniliklerle gösteren Yiğitler Köyü merkezinde muhteşem manzarası ile yüksek kesimde kurulu olan Bahar Aqua Resort yarım pansiyon olarak işletilmektedir. İçerisinde bulundurduğu aquapark ve yüzme havuzu ile ada da yıldızlı otel konforunu mütevazi tesisi ile sizlere sunmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.

  BAHAR AQUA RESORT

  MAVİ MARMARA KONAKLAMA TESİSİ

  2022 yaz sezonunda hizmete başlayan Mavi Marmara konaklama tesisi Yiğitler Mevkii’nde ayrıca denize sıfır konumdadır. Tesis önündeki plajda denize girilebilemektedir.

  MAVİ MARMARA

  MAVİ MARMARA

   

  AFİSSİA GARDEN OTEL (2 YILDIZLI) **

  Avşa Adası’nın ilk yıldızlı tesisi olma özelliğini taşıyan Afissia Garden Hotel 2 yıldızlıdır. Ayrıca isminden de anlaşılacağı gibi havuz manzaralı bahçe evleri ile de hizmet sunmaktadır. Afissia Garden Otel yarım pansiyon olarak işletilmektedir.

  AFISSIA GARDEN OTEL **

  BUSEYİNE OTEL

  Avşa Adası merkezde hizmet veren Buseyine Otel daha önceki yıllarda Özgür Apart Pansiyon olarak işletilmekteydi. 2021 yaz sezonunda olimpik havuz ile sabah kahvaltısı dahil hizmet vermeye başladı. Avşa merkezdeki konumu ile havuzlu tek oteldir. Akşam yemeğinde isteğe bağlı a’lacarte menü sunulmaktadır.

  BUSEYİNE OTEL

  BUSEYİNE OTEL

  BOĞAZİÇİ MOTEL AVŞA

  Avşa merkezde Değirmenardı mevkinde yer alan Boğaziçi Motel 2022 yaz sezonunda havuzlu konsepti ile hizmet vermektedir. Sabah kahvaltısı öğle yemeği ve akşam yemeği menüleri tesiste yer almaktadır.

  BOĞAZİÇİ MOTEL HAVUZU

  BOĞAZİÇİ MOTEL HAVUZU

  Avşa Adası’ndaki havuzlu otel ve pansiyonların büyük çoğunluğu Avşa Adası‘na 5 dakika mesafedeki Yiğitler Köyü‘nde yer almaktadır. İstanbul’a yakın tatil beldesi Avşa Adası’ndaki Havuzlu oteller; Bahar Aqua Resort, Afissia Garden Hotel, Buseyine Otel’dir. Avşa Tatil Rehberi’nde Avşa Adası’ndaki aquaparklı hotellere ait fiyat ve iletişim bilgileri.

  Avşa Adası Havuzlu Otel Fiyatları 2024

  Avşa Adası’nda havuzlu otel fiyatları 2024 yaz sezonunda kişi başı gecelik 1000 TL ile 2000 TL arası değişmektedir. Avşa Adası’nda tam pansiyon oteller herşey dahil 5 yıldızlı konseptinde oteller yada  her şey dahil havuzlu otel konumunda tesis bulunmamaktadır. Avşa Adası pansiyon seçenekleri ile daha çok alternatif sunmaktadır.

 • Görüntülenme : 46.519 views
 • Yazar :
  Avşa Adası Havuzlu Oteller 2024 yorumları
  1. Hakan

   24 May. 2022

   Bahar Aqua Resort; Avşa adasında tatil yapabileceğiniz mutfağı odaları ve eglencesiyle kaliteli tavsiye ederim

  2. esra

   06 Eyl. 2021

   Merhaba biz bu sene havuzlu Bahar Otel’de tatil yaptık çok memnun kaldık. Seneye inşallah yine gidicez