avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası Aquaparklı Oteller Listesi 2024

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • Avşa Adası Otelleri içerisinde 1 adet aqua parklı 4 adet havuzlu otel ve apart bulunmaktadır. Bu otellerin tamamı Avşa Adası Yiğitler Köyü mevkinde apart pansiyon tarzı konaklama tesisleri ise Avşa merkezde hizmet vermektedir.

  Avşa Adası Aquaparklı Oteller

  Bahar Aqua Resort

  BAHAR AQUA RESORT OTEL - AQUAPARK & HAVUZ

  BAHAR AQUA RESORT OTEL – AQUAPARK & HAVUZ

  Avşa Adası’nda Aquapark ve Havuzlu Otel olarak sadece Bahar Aqua Resort hizmet vermektedir. Müşterilerine yarım pansiyon; sabah kahvaltı ve akşam yemeği konseptinde otel kalitesinde hizmet veren Bahar Aqua Resort’ta Aquapark ve Havuz kullanımı müşterilerine ücretsizdir.

  Havuzlu Oteller

  Havuzlu otellerde yarım pansiyon olup sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahildir

  Afissia Garden Otel

  AFİSSİA GARDEN OTEL

  Mavi Marmara

  MAVİ MARMARA

  MAVİ MARMARA

  Buseyine Otel

  BUSEYİNE OTEL

  Avşa Adası Aquapark ve Havuzlu Otel Fiyatları 2024

  Avşa Adası’nın tek aquapark ve havuzlu oteli olan Bahar Aqua Resort’ta yaz boyunca yarım pansiyon kişi başı konaklama ücreti 1000 TL’den başlamaktadır. Havuzlu otellerden Mavi Marmara’da fiyat kişi başı 1000 TL, Afissia Garden Otel’de ise 1000 TL’den başlamaktadır Ayrıca Avşa Bahar Aqua Resort’ta aqua parka günlük giriş ücreti karşılığında dışarından da misafir giriş kabul edilmektedir.

  Avşa Adası’ndaki havuzlu otelleri de bu sayfamızda inceleyebilirsiniz.

 • Görüntülenme : 39.269 views
 • Yazar :
  Avşa Adası Aquaparklı Oteller Listesi 2024 yorumları