Avşa Adası Oda Kahvaltı Dahil Pansiyonlar

 

Şeref Apart Motel

Zeus Otel

Alperen Apart

Ertol Apart

Acar Apart 1

Ayberk Otel

Özcan Urun Otel

Deniz Atı Otel

Mavi Marmara Otel

Bahar Aqua Resort Otel

Ömür Altınel Apart

Konak Hotel

Buseyine Otel

Cane Motel

Zeki Butik Otel

Altınel Apart

Grand Güzel Otel

Temel Motel 1

Asya Apart

Yüksel Apart

Hüseyin Bozyiğit Apart

Butik Apart

Meral Apart

Pınar Apart

Nehir Deluxe Otel

Grand Avşa Beach Hotel

Deniz Yıldızı Apart

Lavinia Otel

Kahraman Apart

Kuzey Suit

Avşa Adası Oda Kahvaltı Dahil Pansiyonlar Hakkında

Avşa Adası kahvaltı dahil pansiyonlar açık büfe, serpme ve tabakta oda kahvaltı dahil konaklama hizmeti sunmaktadır.

Sabah kahvaltısı oda kahvaltı dahil pansiyon konseptinde otelin restaurantında sabah 08:00 ile 10:30 arasında verilmektedir.

Bazı pansiyon, apart ve oteller anlaşmalı restoranlarında açık büfe veya serpme kahvaltı hizmeti vermektedir. Detaylı bilgiyi tesis sayfalarından öğrenebilirsiniz.

avsa-adasi-kahvalti-dahil-oteller

Avşa Adası’nda kahvaltı dahil otellerde açık büfe kahvaltıda sunulan ürünler başlıca şu şekildedir; klasik beyaz peynir, 2-3 çeşit zeytin, kaşar, salam, domates, biber, tereyağ, bal, reçel, yumurta, çay, sigara böreği, karpuz ve su. Çocuğunuz için meyve suyu,süt gibi kahvaltılıklar bazı otellerde sunulmaktadır.

Kahvaltı kavramı herkes için farklı olduğu için bazı tatilciler otellerde sunulan kahvaltıları hazır oldukları için çok beğenilir. Ancak bazı misafirler ise yetersiz bulup dışarıdan aldıkları börek, poğaça gibi ekstra yiyeceklerle kahvaltı ihtiyacını desteklerler.

Avşa’daki kahvaltı dahil otellerdeki ürünler çoğunlukla kapalı piknik ürünlerden oluşmaktadır. Ancak genellikle misafirler otellerin kahvaltılarını beğenmektedirler.

Eğer kahvaltınıza özeniyorsanız Avşa’daki pastanelerin hamur işi ürünlerini de mutlaka tatmalısınız. Şimdiden afiyet olsun.

Avşa Adası Rehberi