avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01
 

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • Avşa Adası’nda denize sıfır oteller ile birlikte denize sıfır pansiyonlar, denize sıfır apart ve denize sıfır butik otel lerde bulunmaktadır. Avşa Adası’nda Denize sıfır pansiyon fiyatları uygundur. Avşa Adası dört bir yanı sularla çevrili olduğu için denize sıfır tatil yapma imkanı da fazladır. Avşa Adası’nın sahil kısmı boydan boya Avşa Adası’nın en iyi otelleri olan denize sıfır oteller ile çevrilidir. Avşa Adası’nda otel, motel ve apart sayısının fazla olması konaklama ücretlerini de rekabetten dolayı uygun seviyede tutmaktadır.

  Avşa Adası Tatil Rehberi tarafından size önerilen denize sıfır Avşa adası otelleri için bir araştırma yaptık. Avşa Adası Denize Sıfır Otellerde fiyatlar 2019 yaz sezonu için yarım pansiyon 120 TL’den başlamakta olup kahvaltı dahil konaklama hizmeti ise ortalama 70-80 TL arasındadır.

  avsa-denize-sifir-oteller

  AVŞA ADASI DENİZE SIFIR OTELLER

  Avşa Adası Denize Sıfır Oteller, Pansiyonlar ve Apartlar

  Avşa Adası Yiğitler Köyü Denize Sıfır Otel ve Pansiyonlar

  Bununla birlikte ada merkezine 5 dk. uzaklıktaki Avşa Adası Yiğitler Köyü‘nde de denize sıfır sayılacak oteller ve pansiyonlar bulunmaktadır.  Avşa Adası Yiğitler Köyü’ndeki denize sıfır konumdaki max. 30 metre uzaklıkta otel ve pansiyonlarda aşağıda sizler için listelenmiştir.

  Harita Konumu
  38.878 views (Görüntülenme)
  Avşa Adası Denize Sıfır Oteller,Pansiyonlar,Apartlar yorumları