avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01
 

 • 2 YORUM
 • Avşa Adası İdo seferleri saatleri Avşa Yenikapı, Bostancı, Avcılar feribot seferleri 2018 sezonu için başlamıştır. Avşa İDO Yenikapı, Bostancı ve Avcılar feribot biletlerinizi İDO gişelerinden, İDO web sitesi ve İDO akıllı uygulamasından temin edebilirsiniz. Avşa Adası İdo bilet fiyatları 70 TL’den başlamaktadır. 81 TL’ye kadar tavan fiyatı ile satılacak İDO Avşa Adası biletlerini erkenden almanız Avşa Adası ulaşımında bütçeniz için faydanıza olacaktır. Avşa adası seyahati öncesi İDO iskelesinde 45 dk erkenden yer alınız. Avşa’da şuanda %90 doluluk vardır, tatilinizde kalacağınız otel, apart yada pansiyonu Avşa’ya İDO ile gelmeden önce ayırtınız. Sayfamızın altında önerdiğimiz tesisleri arayabilirsiniz. Avşa Adası ulaşım sayfamızdan adaya ulaşım konusunda detaylı bilgileri de inceleyebilirsiniz.

  Avşa Adası – Marmara Adası – İstanbul İDO Yaz Dönemi Seferleri 2018

  11 Hazirandan itibaren İDO; Avşa Adası-İstanbul(Bostancı, Yenikapı, Avcılar) 2018 yaz dönemi seferlerine başlamıştır Hafta içi ve hafta sonunda farklı saat dilimlerinde hizmetlerine başlayan İDO’nun Avşa Adası seferlerinde fiyatların 70 ile 81 TL arasında değişkenlik göstermektedir. İdo 2018 yaz tarifesine 16 Eylül’e kadar devam edecek olup 17 Eylül’den itibaren sonbahar tarifesine geçecektir.

  İDO Avşa Sonbahar Tarifesi 2018

  Sonbahar tarifesinde Avşa İdo seferleri cuma adaya geliş pazar Avşa’dan dönüş şeklinde olacaktır. İdo’nun sonbahar tarifesinde Avşa seferleri 29 Ekim’e kadar devam edecektir. Sizde bu yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tatilinde yazın son günlerini Avşa tatili ile keyiflendirmek isterseniz 26 Ekim cuma günü Avşa’ya gelip 29 ekim günü Avşa’dan İstanbul’a dönebilirsiniz. bostanci-yenikapi-avcilar-ido-2018-seferleri-haftaici bostanci-yenikapi-avcilar-ido-2018-seferleri-haftasonu

  AVŞA ADASI İDO SEFERLERİ

  AVŞA ADASI İDO SEFERLERİ

  Avşa Adası – Marmara Adası – İstanbul İDO Seferleri Başladı!

  Her yıl Mayıs ayının son haftası başlayan Avşa Adası İDO Deniz Otobüsü Seferleri bu yıl ; başkan Süleyman AKSOY’un İdo yetkilileri ile yaptığı görüşmeler neticesinde Nisan ayının 14.ünde başladı. Gelecek yıl kış sezonunda seferlerin devam etmesi için ön görüşmeleri yapan AKSOY ;” Ulaşım hattı bizim için çok önemli gelecekte daha güzel müjdelerle sizlerle olacağız inşallah.” dedi.
  İDO’nun Marmara Denizi’ndeki önemli iç turizm merkezlerinden Avşa ve Marmara Adası seferleri 14 Nisan’da başladı.

  Cuma günleri Bostancı-Yenikapı’dan gidiş, Pazar günü Avşa ve Marmara Adası’ndan dönüş şeklinde gerçekleşecek seferlerin tek yön ücreti ise 40 TL’den başlayan fiyatlarla 21 Mart’tan itibaren satışa sunuldu.

  İDO DIŞ HATLAR

  İDO DIŞ HATLAR

  İDO AVŞA ADASI SEFER FİYATLARI 2018

  İDO AVŞA ADASI seferleri fiyatları 70-81 TL arasındadır. Güncel fiyatlar İDO gişelerinde ve web sitesinde geçerlidir.

  İstanbul’dan Avşa Adası’na alternatif gidiş rotaları ve feribot seferleri;

  İDO haricinde İstanbul’a en yakın Tekirdağ’dan Avşa Adası’na Tekirdağ Feribot seferleri ile ulaşmanız mümkündür.Sefer listesi aşağıdaki gibidir. İyi Yolculuklar..

  Avşa Adası Konaklama Tavsiyeleri

                  

  Avşa Adası Otellerinin Tümünü Görmek İçin Tıklayınız!

  Alternatif Tatil Beldeleri için İDO Seferleri Yaz

  İstanbul Adalar Seferleri Saatleri

  İDO ADALAR HAFTA İÇİ

  İDO ADALAR HAFTA İÇİ

  Armutlu Kumla Seferleri Saatleri

  armutlu-ido-2018-hafta-ici

  KADIKÖY-YENİKAPI-ARMUTLU-KUMLA SEFERLERİ

  armutlu-ido-2018-hafta-sonu

  KADIKÖY-YENİKAPI-ARMUTLU-KUMLA SEFERLERİ

  Harita Konumu
  158.654 views (Görüntülenme)
  Avşa Adası – İstanbul İDO Seferleri ve Fiyatları 2018 yorumları
  1. Abdullah

   07 Ağu. 2018

   Hafta ici seferler daha detaylı bilgi olursa yetiştin tam oluyor birde öğrenci var indirim hakkımız varmı aile olunca bayağı mela tutuyor

  2. demet yurdagül

   22 Tem. 2018

   Bugün avşa adasındayım ido ile geliyorum