Avşa Adası
 İdo seferleri 2018 sezonu için 13 Nisanda başlıyor. İlkbahar Tarifesi’nin biletlerini İDO gişelerinden,İDO web sitesi ve İDO akıllı uygulamasından temin edebilirsiniz. Avşa Adası İdo bilet fiyatları 46 TL’den başlamaktadır. 70 TL’ye kadar tavan fiyatı ile satılacak İDO Avşa Adası biletlerini erkenden almanız faydanıza olacaktır.Avşa Adası – Marmara Adası – İstanbul İDO Bahar Dönemi Seferleri 2018

İSTANBUL BOSTANCI KALKIŞ CUMA GÜNÜ : 18:45

İSTANBUL YENİKAPI KALKIŞ CUMA GÜNÜ : 19:15

AVŞA ADASI YENİKAPI KALKIŞ PAZAR GÜNÜ : 16 : 00

Avşa Adası – Marmara Adası – İstanbul İDO Yaz Dönemi Seferleri 2018

11 Hazirandan itibaren İDO; Avşa Adası-İstanbul(Bostancı, Yenikapı, Avcılar) 2018 yaz dönemi seferlerine başlayacaktır. Hafta içi ve hafta sonunda farklı saat dilimlerinde hizmetlerine başlayacak İDO’nun Avşa Adası seferlerinde fiyatların 46 ile 70 TL arasında değişkenlik göstereceği düşünülüyor.


avsa-ido-2017-seferleri

 

avsa-ido-2017-seferleri-2

 

 

Avşa Adası – Marmara Adası – İstanbul İDO Seferleri Başladı!

Her yıl Mayıs ayının son haftası başlayan Avşa Adası İDO Deniz Otobüsü Seferleri bu yıl ; başkan Süleyman AKSOY’un İdo yetkilileri ile yaptığı görüşmeler neticesinde Nisan ayının 14.ünde başladı.
Gelecek yıl kış sezonunda seferlerin devam etmesi için ön görüşmeleri yapan AKSOY ;” Ulaşım hattı bizim için çok önemli gelecekte daha güzel müjdelerle sizlerle olacağız inşallah.” dedi.İDO’nun Marmara Denizi’ndeki önemli iç turizm merkezlerinden Avşa ve Marmara Adası seferleri 14 Nisan’da başladı.

Cuma günleri Bostancı-Yenikapı’dan gidiş, Pazar günü Avşa ve Marmara Adası’ndan dönüş şeklinde gerçekleşecek seferlerin tek yön ücreti ise 40 TL’den başlayan fiyatlarla 21 Mart’tan itibaren satışa sunuldu.


İDO AVŞA ADASI SEFER FİYATLARI 2018

İDO AVŞA ADASI  seferleri fiyatları 46-70 TL arasındadır. Güncel fiyatlar İDO gişelerinde geçerlidir.

İstanbul’dan Avşa Adası’na alternatif gidiş rotaları ve feribot seferleri;

İDO haricinde İstanbul’a en yakın Tekirdağ’dan Avşa Adası’na Tekirdağ Feribot seferleri ile ulaşmanız mümkündür.Sefer listesi aşağıdaki gibidir. İyi Yolculuklar..

Bu içeriği sevdiklerinle paylaş!
Harita Konumu
51.020 views (Görüntülenme)
Avşa Adası – Marmara Adası – İstanbul İDO Seferleri 2018 hakkındaki yorumlar

Avşa Adası Tatil Rehberi