avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01
 

 • İLK YORUMU SEN YAZ!

 • Avşa Adası
   İdo seferleri 2018 sezonu için başlamıştır. İDO Avşa biletlerinizi İDO gişelerinden,İDO web sitesi ve İDO akıllı uygulamasından temin edebilirsiniz. Avşa Adası İdo bilet fiyatları 70 TL’den başlamaktadır. 81 TL’ye kadar tavan fiyatı ile satılacak İDO Avşa Adası biletlerini erkenden almanız faydanıza olacaktır.


  Avşa Adası – Marmara Adası – İstanbul İDO Yaz Dönemi Seferleri 2018

  11 Hazirandan itibaren İDO; Avşa Adası-İstanbul(Bostancı, Yenikapı, Avcılar) 2018 yaz dönemi seferlerine başlamıştır Hafta içi ve hafta sonunda farklı saat dilimlerinde hizmetlerine başlayan İDO’nun Avşa Adası seferlerinde fiyatların 70 ile 81 TL arasında değişkenlik göstermektedir

  bostanci-yenikapi-avcilar-ido-2018-seferleri-haftaici

  bostanci-yenikapi-avcilar-ido-2018-seferleri-haftasonu

  Avşa Adası – Marmara Adası – İstanbul İDO Seferleri Başladı!

  Her yıl Mayıs ayının son haftası başlayan Avşa Adası İDO Deniz Otobüsü Seferleri bu yıl ; başkan Süleyman AKSOY’un İdo yetkilileri ile yaptığı görüşmeler neticesinde Nisan ayının 14.ünde başladı.
  Gelecek yıl kış sezonunda seferlerin devam etmesi için ön görüşmeleri yapan AKSOY ;” Ulaşım hattı bizim için çok önemli gelecekte daha güzel müjdelerle sizlerle olacağız inşallah.” dedi.

  İDO’nun Marmara Denizi’ndeki önemli iç turizm merkezlerinden Avşa ve Marmara Adası seferleri 14 Nisan’da başladı.

  Cuma günleri Bostancı-Yenikapı’dan gidiş, Pazar günü Avşa ve Marmara Adası’ndan dönüş şeklinde gerçekleşecek seferlerin tek yön ücreti ise 40 TL’den başlayan fiyatlarla 21 Mart’tan itibaren satışa sunuldu.

  İDO DIŞ HATLAR

  İDO DIŞ HATLAR

  İDO AVŞA ADASI SEFER FİYATLARI 2018

  İDO AVŞA ADASI  seferleri fiyatları 70-81 TL arasındadır. Güncel fiyatlar İDO gişelerinde ve web sitesinde geçerlidir.

  İstanbul’dan Avşa Adası’na alternatif gidiş rotaları ve feribot seferleri;

  İDO haricinde İstanbul’a en yakın Tekirdağ’dan Avşa Adası’na Tekirdağ Feribot seferleri ile ulaşmanız mümkündür.Sefer listesi aşağıdaki gibidir. İyi Yolculuklar..

  Avşa Adası Konaklama Tavsiyeleri

                  

  Avşa Adası Otellerinin Tümünü Görmek İçin Tıklayınız!

  Harita Konumu
  94.379 views (Görüntülenme)
  Avşa Adası – İstanbul İDO Seferleri 2018 yorumları