avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01
 

Avşa Adası – İstanbul İDO Seferleri ve Fiyatları 2019 (Avşa İdo)

 • 2 YORUM
 • Avşa Adası İdo seferleri saatleri İdo Yenikapı, Avşa İdo, Bostancı Avşa, İdo Marmara Yenikapı feribot seferleri 2019 yaz sezonu bahar döneminde 12 Nisan’da başlamıştır. 31 Mayıs’tan itibaren yaz tarifesinde Avşa İDO seferleri her gün düzenlenecektir. Güncel Avşa Deniz otobüsü fiyatları 60 TL promo bilet,87 TL ekonomi bilet olup Avşa İDO Yenikapı, Bostancı ve Avcılar feribot biletlerinizi İDO gişelerinden, İDO web sitesi ve İDO akıllı bilet uygulamasından temin edebilirsiniz. Avşa Adası İdo bilet fiyatları 60 TL’den başlamaktadır. 87 TL’ye kadar tavan fiyatı ile satılacak İDO Avşa Adası biletlerini erkenden almanız Avşa Adası ulaşımında bütçeniz için faydanıza olacaktır. Avşa adası seyahati öncesi İDO iskelesinde 45 dk erkenden yer alınız. Avşa‘da şuanda %90 doluluk vardır, tatilinizde kalacağınız otel, apart yada pansiyonu Avşa’ya İDO ile gelmeden önce ayırtınız. Avşa Adası pansiyon fiyatları konusunda sayfamızda bilgi mevcuttur.  Sayfamızın altında önerdiğimiz tesisleri arayabilirsiniz. Avşa Adası ulaşım sayfamızdan adaya ulaşım konusunda detaylı bilgileri de inceleyebilirsiniz.

  bahar-aqua-resort

  Avşa Adası – Marmara Adası – İstanbul İDO Yaz Dönemi Seferleri 2019

  12 Nisan’dan itibaren sadece hafta sonu, 31 Mayıs 2019′dan itibaren AVŞA İDO; Avşa Adası-İstanbul(Bostancı, Yenikapı, Avcılar) 2019 yaz dönemi seferlerine başlayacaktır. Hafta içi ve hafta sonunda farklı saat dilimlerinde hizmetlerini sürdüren İDO’nun Avşa Adası seferlerinde fiyatların 60 ile 87 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

  İDO Avşa İlk Bahar Tarifesi ve Sefer Saatleri 2019

  İlkbahar tarifesinde İstanbul’a en yakın tatil yerleri arasında Avşa Adası-Marmara Adası İdo seferleri (Yenikapı-Bostancı) cuma adaya geliş pazar Avşa’dan dönüş şeklinde olacaktır. İdo’nun 2019 sezonu için Avşa seferleri sonbahar tarifesinde 29 Ekim’e kadar devam edecektir. Avcılar’dan İDO seferleri sonbahar aylarında yapılmamaktadır. Sizde bu yıl tatile erkenden başlamak istiyorsanız 19 Mayıs tatilinizde 17 Mayıs Cuma günü Avşa’ya İDO ile gelip 19 Mayıs’ta İstanbul’a dönebilirsiniz. avsa-ido-2019-yenikapi-avsa avsa-ido-2019-avsa-yenikapi

  İDO Avşa Marmara Yenikapı Bostancı Yaz Tarifesi 2019

  bostanci-yenikapi-avcilar-ido-2018-seferleri-haftaici bostanci-yenikapi-avcilar-ido-2018-seferleri-haftasonu

  AVŞA ADASI İDO SEFERLERİ

  AVŞA ADASI İDO SEFERLERİ

   

  Avşa Adası – İdo Marmara Adası Yenikapı – İstanbul Bostancı Seferleri 14 Nisan’da Başlıyor.

  Her yıl Mayıs ayının son haftası başlayan Avşa Adası, Marmara Adası ido Yenikapı-Bostancı İDO Deniz Otobüsü Seferleri bu yıl ; başkan Süleyman AKSOY’un İdo yetkilileri ile yaptığı görüşmeler neticesinde bu yılda 12 Nisan’da başlayacak. Gelecek yıl kış sezonunda seferlerin devam etmesi için ön görüşmeleri yapan AKSOY ;” Ulaşım hattı bizim için çok önemli gelecekte daha güzel müjdelerle sizlerle olacağız inşallah.” dedi.
  İDO’nun Marmara Denizi’ndeki önemli iç turizm merkezlerinden Avşa ve Marmara Adası seferleri 2019 yaz sezonunda 14 Nisan’da başlayacak.

  Cuma günleri Bostancı-Yenikapı’dan gidiş, Pazar günü Avşa ve Marmara Adası’ndan dönüş şeklinde gerçekleşecek seferlerin tek yön ücreti ise 60 TL’den başlayan fiyatlarla 21 Şubat’an itibaren satışa sunuldu.

  İDO DIŞ HATLAR

  İDO DIŞ HATLAR

  İDO AVŞA ADASI SEFER FİYATLARI 2019

  İDO AVŞA ADASI seferleri fiyatları 61-101 TL arasındadır. Güncel fiyatlar İDO gişelerinde ve web sitesinde geçerlidir.

  İstanbul’dan Avşa Adası’na alternatif gidiş rotaları ve feribot seferleri;

  İDO haricinde İstanbul’a en yakın Tekirdağ’dan Avşa Adası’na Tekirdağ Feribot seferleri ile ulaşmanız mümkündür.Sefer listesi aşağıdaki gibidir. İyi Yolculuklar..

  Avşa Adası Konaklama Tavsiyeleri

  Altınkum Tatil KonaklarıAfissia Garden HotelBahar Aqua ResortNehir Delexe OtelOk Apart Yiğitler KöyüEge MotelKiraz ApartErtol ApartAnı MotelCane MotelCiner Otel AvşaLara Zeynep ApartKonak HotelTemel MotelÇatuk MotelSultan ApartUludağ ApartElit OtelBatu SuitAvşa Apart Motel

  Avşa Adası Otellerinin Tümünü Görmek İçin Tıklayınız!

  Alternatif Tatil Beldeleri için İDO Seferleri Yaz Tarifeleri

  İstanbul Adalar Seferleri Saatleri

  İDO ADALAR HAFTA İÇİ

  İDO ADALAR HAFTA İÇİ

  Armutlu Kumla Seferleri Saatleri

  armutlu-ido-2018-hafta-ici

  KADIKÖY-YENİKAPI-ARMUTLU-KUMLA SEFERLERİ

  armutlu-ido-2018-hafta-sonu

  KADIKÖY-YENİKAPI-ARMUTLU-KUMLA SEFERLERİ

  180.469 views (Görüntülenme)
  Avşa Adası – İstanbul İDO Seferleri ve Fiyatları 2019 (Avşa İdo) yorumları
  1. Abdullah

   07 Ağu. 2018

   Hafta ici seferler daha detaylı bilgi olursa yetiştin tam oluyor birde öğrenci var indirim hakkımız varmı aile olunca bayağı mela tutuyor

  2. demet yurdagül

   22 Tem. 2018

   Bugün avşa adasındayım ido ile geliyorum