EGE-MOTELreklam-alani2reklam-alani1


chandler-ceviz-fidani
afissia-garden
 

40.086 views (Görüntülenme)


Avşa Adası
 2017 sezonu İDO Seferleri 14 Nisanda başlamıştır. İlkbahar Tarifesi’nin biletlerini İDO gişelerinden,İDO web sitesi ve İDO akıllı uygulamasından temin edebilirsiniz.Avşa Adası – Marmara Adası – İstanbul İDO Bahar Dönemi Seferleri 2017

İSTANBUL BOSTANCI KALKIŞ CUMA GÜNÜ : 18:45

İSTANBUL YENİKAPI KALKIŞ CUMA GÜNÜ : 19:20

AVŞA ADASI YENİKAPI KALKIŞ PAZAR GÜNÜ : 16 : 00

Avşa Adası – Marmara Adası – İstanbul İDO Yaz Dönemi Seferleri 2017

12 Hazirandan itibaren İDO; Avşa Adası-İstanbul(Bostancı, Yenikapı, Avcılar) 2017 yaz dönemi seferlerine başlıyor. Hafta içi ve hafta sonunda farklı saat dilimlerinde hizmetlerine başlıyacak İDO’nun Avşa Adası seferlerinde fiyatların 40 ile 70 TL arasında değişkenlik göstereceği düşünülüyor.


avsa-ido-2017-seferleri

 

avsa-ido-2017-seferleri-2

 

 

Avşa Adası – Marmara Adası – İstanbul İDO Seferleri Başladı!

Her yıl Mayıs ayının son haftası başlayan Deniz Otobüsü Seferleri bu yıl ; başkan Süleyman AKSOY’un İdo yetkilileri ile yaptığı görüşmeler neticesinde Nisan ayının 14.ünde başladı.
Gelecek yıl kış sezonunda seferlerin devam etmesi için ön görüşmeleri yapan AKSOY ;” Ulaşım hattı bizim için çok önemli gelecekte daha güzel müjdelerle sizlerle olacağız inşallah.” dedi.İDO’nun Marmara Denizi’ndeki önemli iç turizm merkezlerinden Avşa ve Marmara Adası seferleri 14 Nisan’da başladı.

Cuma günleri Bostancı-Yenikapı’dan gidiş, Pazar günü Avşa ve Marmara Adası’ndan dönüş şeklinde gerçekleşecek seferlerin tek yön ücreti ise 40 TL’den başlayan fiyatlarla 21 Mart’tan itibaren satışa sunuldu.


İDO AVŞA ADASI SEFER FİYATLARI 2017

İDO AVŞA ADASI  seferleri fiyatları hizmet bedeli değişkendir. Güncel fiyatlar İDO gişelerinde geçerlidir.

İstanbul’dan Avşa Adası’na alternatif gidiş rotaları ve feribot seferleri;

İDO haricinde İstanbul’a en yakın Tekirdağ’dan Avşa Adası’na Tekirdağ Feribot seferleri ile ulaşmanız mümkündür.Sefer listesi aşağıdaki gibidir. İyi Yolculuklar..

Harita Konumu
Avşa Adası – Marmara Adası – İstanbul İDO Seferleri 2017 hakkındaki yorumlar

Avşa Adası Tatil Rehberi