avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası İslami Oteller

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • Avşa Adası’nda islami tatil konusunda muhafazakar ailelerin Balıkesir’de tercih noktası olmaktadır. Avşa Adası merkeze 5 dakika mesafedeki Yiğitler Köyü otelleri ve pansiyonları islami tatil için muhafazakar aileler tarafından tercih edilmektedir. Avşa Adası’nda aile olarak rahat bir tatil geçirmek için kiralık müstakil apart evler hizmet vermektedir. Bu bölgedeki kadınlar plajı da muhafazakar hanımlar tarafından tercih edilmektedir. Sadece kadınlar girebildiği Kadınlar Plajı Avşa Adası Yiğitler Köyü’ndedir.
  heramis-suit
  Avşa Adası’nda genel olarak islami oteller bulunmamaktadır.Lakin Avşa Adası içerisinde ailecek kalabileceğiniz şehrin merkezine uzak yada yakın kiralık evler  ve villalar vardır. Burada kendi mahremleri içerisinde huzurlu, sessiz sakin olan bu yerlerde rahatlık ile denize girebilirler.Şehir merkezine yakın olmak isteyenler ise merkezde bulunan pansiyonları tercih edebilir.
  baris-suit-yigitler

  bahar aqua resort

  BAHAR AQUA RESORT

  afissia garden

  AFISSIA GARDEN HOTEL **

  LAVINIA BUTİK OTEL YİĞİTLER

  LAVINIA BUTİK OTEL YİĞİTLER

  BUSEYİNE OTEL AVŞA

  BUSEYİNE OTEL AVŞA

  Avşa Adası Kadınlar Plajı

  Adanın doğu sahili tarafına inildiğinde yer alan Yiğitler Köyü İslami kesim tarafından rahatlıkla tatil yapılabilecek yerler arasındadır. Burada kadınlar plajı bulunmaktadır. Burası halk tarafından kadınlar plajı olarak benimsenmiş olup tesettürlü bayanların gönül rahatlığı ile denize girebileceği yer olarak tanımlanabilir. Avşa Adası kadınlar plajına giriş ücretsizdir. Avşa Adası’nda bakir koylar da mevcuttur. İsteyen aileler Yiğitler Köyü’nden küçük tekne kiralayarak daha tenha koylarda gönüllerince tatil yapıp yemek yiyebilirler. Yiğitler Köyü’nün denizinin sığ ve temiz olması çocuklarınızın güven ile yüzme fırsatını sağlar.
  bahar aqua resort
  Konaklama imkanı ise bu kısımda geneli pansiyondur ancak Avşa Adası Yiğitler Köyü‘nde sizlere önerebileceğimiz 3 adet aile oteli ve apart tesisleri tesis bulunmaktadır. Bunlar Altınkum Tatil Konakları , Afissia Hotel ,Bahar Aqua Resort ve Ok Apart , Lavinia Butik Otel, Melis Apart, Begüm Apart ve Alya Apart Gönül rahatlığı ile kalabileceğiniz temiz, rahat, huzurlu ve bir o kadar da sakin olan Yiğitler Köyü siz Avşa Adası misafirleri beklemektedir.

  Avşa Adası’nda bir diğer tesettürlü olarak denize girilebilecek bir diğer  yer ise Altınkum sahilleridir. Avşa Adası Altınkum isminden de anlaşabileceği gibi kumsalının temiz ve incecik kumlara sahip olması ile bilinir.Bu yüzden yüzme bilmeyenler ve çocuklar için mükemmel bir yerdir. Aynı zamanda denizi bir o kadar temiz ve sığ olan Altınkum kumsalı çocuklarınız için çok emniyetlidir. Burada bulunan restoranlardan her türlü ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

  Avşa Adası her görüşe açık renkli bir tatil beldesidir. Her kesimi kucaklayacak tatil anlayışı ile Avşa’de tatilinizi en güzel değerlendireceğinize eminiz.

  Şimdiden iyi tatiller dileriz..

  29.281 views (Görüntülenme)
  • Tür: İslami Tatil Otelleri
  • Lokasyon: Avşa Adası Yiğitler Köyü
  • Sezon: Yaz Sezonu
  • Fiyatı Sorunuz
  Avşa Adası İslami Oteller yorumları