avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01
 

Avşa Adası İslami Oteller

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • Avşa Adası’nda islami tatil konusunda Avşa Adası merkeze 5 dakika mesafedeki Yiğitler Köyü otelleri ve pansiyonları size yardımcı oluyor. Aile olarak rahat bir tatil geçirmek için ve muhafazakar kesimden olanlar için Avşa Adası’nda gidilebilecek yerleri bulunmaktadır.Sadece tatilinizin keyfine odaklanın.
  heramis-suit
  Avşa Adası’nda genel olarak islami oteller bulunmamaktadır.Lakin Avşa Adası içerisinde ailecek kalabileceğiniz şehrin merkezine uzak yada yakın kiralık evler  ve villalar vardır. Burada kendi mahremleri içerisinde huzurlu, sessiz sakin olan bu yerlerde rahatlık ile denize girebilirler.Şehir merkezine yakın olmak isteyenler ise merkezde bulunan pansiyonları tercih edebilir.  Avşa Adası Kadınlar Plajı

  Adanın doğu sahili tarafına inildiğinde yer alan Yiğitler Köyü İslami kesim tarafından rahatlıkla tatil yapılabilecek yerler arasındadır. Burada kadınlar plajı bulunmaktadır. Burası halk tarafından kadınlar plajı olarak benimsenmiş olup tesettürlü bayanların gönül rahatlığı ile denize girebileceği yer olarak tanımlanabilir. Avşa Adası kadınlar plajına giriş ücretsizdir. Avşa Adası’nda bakir koylar da mevcuttur. İsteyen aileler Yiğitler Köyü’nden küçük tekne kiralayarak daha tenha koylarda gönüllerince tatil yapıp yemek yiyebilirler. Yiğitler Köyü’nün denizinin sığ ve temiz olması çocuklarınızın güven ile yüzme fırsatını sağlar.

  Konaklama imkanı ise bu kısımda geneli pansiyondur ancak Avşa Adası Yiğitler Köyü‘nde sizlere önerebileceğimiz 3 adet aile oteli ve apart tesisleri tesis bulunmaktadır. Bunlar Altınkum Tatil Konakları , Afissia Hotel ,Bahar Aqua Resort ve Ok Apart Gönül rahatlığı ile kalabileceğiniz temiz, rahat, huzurlu ve bir o kadar da sakin olan Yiğitler Köyü siz Avşa Adası misafirleri beklemektedir.  Avşa Adası’nda bir diğer tesettürlü olarak denize girilebilecek bir diğer  yer ise Altınkum sahilleridir. Avşa Adası Altınkum isminden de anlaşabileceği gibi kumsalının temiz ve incecik kumlara sahip olması ile bilinir.Bu yüzden yüzme bilmeyenler ve çocuklar için mükemmel bir yerdir. Aynı zamanda denizi bir o kadar temiz ve sığ olan Altınkum kumsalı çocuklarınız için çok emniyetlidir. Burada bulunan restoranlardan her türlü ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

  Avşa Adası her görüşe açık renkli bir tatil beldesidir. Her kesimi kucaklayacak tatil anlayışı ile Avşa’de tatilinizi en güzel değerlendireceğinize eminiz.

  Şimdiden iyi tatiller dileriz..

  25.233 views (Görüntülenme)
  • Tür: İslami Tatil Otelleri
  • Lokasyon: Avşa Adası Yiğitler Köyü
  • Sezon: Yaz Sezonu
  • Fiyatı Sorunuz
  Avşa Adası İslami Oteller yorumları