avsa-tekne-turu

Resim temsilidir.

Kendinizi Avşa Adası‘nın derin sularına bırakmak ve Avşa Adası’nı bir de karşıdan görmek ve  araçla gidemeyeceğiniz adalara gitmek, görmediğiniz mağaralara görmek ve girmek istiyorsanız tekne turu yapmaya ne dersiniz?

Hem denize girip hem denizde gezintiye çıkıp  güneşlenmek aynı zamanda denizin berrak suyunda kafanızı dinleyip unutulmayacak tatillerinize bir yenisini eklemek isteyenler için Avşa Tekne Turları seyahatini mutlaka öneriyoruz.

İster büyük tekne turu yapın isterseniz tekne kiralayıp nereye gideceğine siz karar verin. Zamanınızı nasıl geçirmek istiyorsanız ister balık tutun, ister güneşlenin,piknik yapın , isterseniz de denize girin.Daha önce denizin üzerinde piknik yapmadıysanız bir ilke imza atabilirsiniz.
Avşa’da bulunan tekne turları tamamen sizin arzunuza göre düzenlenmiştir.Sizi özel hissettirecek ve tatil dönüşü dostlarınız ile bir an evvel paylaşmak isteyeceksiniz.Tekne turunda yaptığınız selfie’leriniz arkadaş çevreniz tarafından merak uyandıracak ve gittiğiniz yeri öğrenmek isteyecekler.

Avşa Adası’nda ki tekne turlarına sizde katılmak istiyorsanız her gün saat 13:00′te Avşa Adası İskele Meydanı’nda sizde yerinizi almalısınız.

 

Bu içeriği sevdiklerinle paylaş!
Harita Konumu
11.977 views (Görüntülenme)
Avşa Adası Tekne Turları hakkındaki yorumlar

Avşa Adası Tatil Rehberi