avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01
 

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • avsa-tekne-turu

  Resim temsilidir.

  Kendinizi Avşa Adası‘nın derin sularına bırakmak ve Avşa Adası’nı bir de karşıdan görmek ve araçla gidemeyeceğiniz adalara gitmek, görmediğiniz mağaralara görmek ve girmek istiyorsanız Avşa iskelesinden tekne kiralayıp tekne turu yapmaya ne dersiniz?

  Hem denize girip hem denizde gezintiye çıkıp güneşlenmek aynı zamanda denizin berrak suyunda kafanızı dinleyip unutulmayacak tatillerinize bir yenisini eklemek isteyenler için Avşa Tekne Turları seyahatini mutlaka öneriyoruz.

  İster büyük tekne turu yapın isterseniz tekne kiralayıp nereye gideceğine siz karar verin. Zamanınızı nasıl geçirmek istiyorsanız ister balık tutun, ister güneşlenin,piknik yapın , isterseniz de denize girin.Daha önce denizin üzerinde piknik yapmadıysanız bir ilke imza atabilirsiniz.

  Avşa’da bulunan tekne turları tamamen sizin arzunuza göre düzenlenmiştir.Sizi özel hissettirecek ve tatil dönüşü dostlarınız ile bir an evvel paylaşmak isteyeceksiniz.Tekne turunda yaptığınız selfie’leriniz arkadaş çevreniz tarafından merak uyandıracak ve gittiğiniz yeri öğrenmek isteyecekler.

  Erdek – Avşa Adası Tekne Turu

  Avşa Adası gezisi için 2018 yazında her gün Posedion Yatçılık tarafından Erdek Merkezden tekne turları düzenlenmektedir Sizde katılmak istiyorsanız her gün saat 11:00′te Erdek Çay bahçeleri önündeki İskelede sizde yerinizi almalısınız. Erdek’ten kalkan tekne Ocaklar’a uğrayıp buradan da Kapıdağ’ın koylarının ardından adalar ve son olarak Avşa Adası’na uğramaktadır

  ☎️ 0 505 026 41 17
  ☎️ ‭0 541 217 75 20

  Harita Konumu
  14.706 views (Görüntülenme)
  Avşa Adası Tekne Turları yorumları