Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
KUTLU CREATIVE WEB TASARIM VE REKLAMCILIK

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Onur Kutlu

Murahhas Üye
Mustafa Yamaner

Sayfa Sekreteri
Esra Kutlu

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Metin Yamaner – metiny@bandirma.com.tr

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult
Av. Yılmaz Özdemir

Mali Müşavir / Financial Advisor
Bülent Öztuna

Reklam / Advertise
info@kutlucreative.com

Adres – Address
Şehit Süleyman Bey Caddesi No : 6/4 Kat : 1 Bandırma / Balıkesir

Telefon – Phone
+90 266 713 33 23

E-Posta – E-Mail
haber@bandirma.com.tr

Yazılım ve Sistem Yönetimi / Software
WordPress 6 Altyapısı ve Avşa Tatil Turizm Teması ile Web sitemiz yönetilmektedir.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
https://avsa.bandirma.com.tr harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası
© Copyright 2024 https://avsa.bandirma.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları ’ye aittir. https://avsa.bandirma.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ve telif hakları ile korunmaktadır. Bunlarhttps://avsa.bandirma.com.tr’nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
https://avsa.bandirma.com.trdeki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. https://avsa.bandirma.com.tr hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the https://avsa.bandirma.com.tr. However, sometimes the https://avsa.bandirma.com.truses third parties to process your information. https://avsa.bandirma.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the https://avsa.bandirma.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the https://avsa.bandirma.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the https://avsa.bandirma.com.tr and its services. When you use https://avsa.bandirma.com.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the https://avsa.bandirma.com.tr cookies section of our full Privacy Policy.