Avşa Adası Barlar, Gece Kulüpleri, Discolar – Eğlence Mekanları

Avşa Adası eğlence mekanları ile meşhur gece hayatı eğlence renkli tatil beldesidir. Avşa Adası’nda en iyi Barlar, Gece Kulüpleri, Discolar ve en iyi clublar sizleri eğlendirmek için farklı eğlence seçenekleri sunmaktadır.

Avşa Adası Discolar ve Eğlence Programları 2024

Renkli gece hayatı ile tanınan Avşa Adası’nda barlar sokağı ve discolar mevkii olarak gece hayatı iki ayrı merkezde toplanmıştır. Barlar sokağı Avşa Adası iskelesinden indiğinizde sağda kalmaktadır.  Barlar sokağında gece hayatı akşam saat 21’den itibaren başlamaktadır. Gece saat 02’ye kadar eğlence müzik devam etmektedir.

Avşa Adası Barlar sokağındaki barlar;

MARTI BAR

MARTI BAR

THE SQUADRON BAR

THE SQUADRON BAR

ORTA BAR - CLUB VERNON

ORTA BAR – CLUB VERNON

SIRTLAN PUB

SIRTLAN PUB

YAREN TÜRKÜ BAR

YAREN TÜRKÜ BAR

YÖREM TÜRKÜ EVİ

YÖREM TÜRKÜ EVİ

avsa-adasi-tanz-bar

TANZ BAR RESTAURANT

Avşa Adası Disco ve Gece Kulüpleri

Avşa Adası’ndaki discolarda ise eğlence gece 12 sularında ateşlenmekte olup gece 02’den itibaren barların boşalması ile birlikte alevlenmektedir.

Tanz Disco

Avşa Adası’ndaki discolardan en meşhur Tanz Disco‘ya 12’ye kadar giriş ücretsizdir. Tanz Disco’ya damsız girilmez eğer yanınızda kız arkadaşınız yoksa gitmeyin deriz. Ancak disco önünde 12’den sonra ücretsiz girmek için çiftini arayan bayanlarda bulmak mümkündür.

Liatris Club

Avşa Adası’nın renkli eğlence mekanı Liatris’te her hafta sonu konserler düzenlenmektedir. 2022 konser programı için Liatris Konserler sayfamızı takip edebilirsiniz. Liatris Disco’ya damsız girebilirsiniz giriş konser programları ücretlidir. Otoparkı ücretsizdir ancak vale vardır 😉

Arena Disco Club

Avşa Adası’nda ilk açıldığında verdiği konserlerle adını hızlıca duyuran Arena Club’ta 2022 yaz sezonunda yine konserler ve showlar düzenlenmektedir. Misafirleri tarafından son 2 yıldır düzenlediği konserler ile “Avşa’nın en iyi clubu” olarak nitelendirilen Arena Disco Club 2022 yaz sezonunda da birbirinden ünlü isimleri sahnesinde ağırlamaktadır.  Arena Konserler sayfamızdan güncel programları takip edebilirsiniz. Otopark ücretsizdir giriş ücreti dam durumunuza göre değişiklik göstermektedir.

Canlı Müzik Mekanları

Eğlence tarzı biraz daha sakinlik olan Avşa Adası misafirleri için canlı müzik mekanları hizmet vermektedir. Avşa merkezdeki Tanz Beach, Arena Beach, Gıybet Bar canlı müzik denince akla gelen ilk mekanlardır.  Yiğitler Mevkii’ndeki Bahar Aqua Resort Bar Avşa Adası Yiğitler Köyü’ndaki canlı müzik mekanları arasındadır. Tanz Beach’te her akşam Gökhan Çınar, Gıybet Beach‘te ise DJ performans sahne almaktadır.

Avşa Adası’nda Kulüplere Yakın Otel ve Pansiyonlar

Avşa Adası Barlar, Gece Kulüpleri, Discolar – Eğlence Mekanları Misafir Yorumları 0 DOĞRULANMIŞ YORUM