avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası Barlar, Gece Kulüpleri, Discolar – Eğlence Mekanları

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • GIYBET BEACH

  GIYBET BEACH

  Avşa Adası eğlence mekanları ile meşhur gece hayatı eğlence renkli tatil beldesidir. Avşa Adası’nda Barlar, Gece Kulüpleri, Discolar ile farklı eğlence seçenekleri sunmaktadır. Renkli gece hayatı ile tanınan Avşa Adası’nda barlar sokağı ve discolar mevkii olarak gece hayatı iki ayrı merkezde toplanmıştır. Barlar sokağı Avşa Adası iskelesinden indiğinizde sağda kalmaktadır.  Barlar sokağında gece hayatı akşam saat 21′den itibaren başlamaktadır. Gece saat 02′ye kadar eğlence müzik devam etmektedir.

  MARPUÇ CAFE

  MARPUÇ CAFE

  Avşa Adası Barlar sokağındaki barlar;

  • Cadde Bar,
  • Orta Bar(Vernon),
  • Martı Bar,
  • Squadron Bar,
  • Sırtlan Pub,
  • Yaren Türkü Evi,
  • Yörem Türkü Bar’dır
  MARTI BAR

  MARTI BAR

  THE SQUADRON BAR

  THE SQUADRON BAR

  ORTA BAR - CLUB VERNON

  ORTA BAR – CLUB VERNON

  SIRTLAN PUB

  SIRTLAN PUB

  YAREN TÜRKÜ BAR

  YAREN TÜRKÜ BAR

  YÖREM TÜRKÜ EVİ

  YÖREM TÜRKÜ EVİ

  Avşa Adası Disco ve Gece Kulüpleri

  Avşa Adası’ndaki discolarda ise eğlence gece 12 sularında ateşlenmekte olup gece 02′den itibaren barların boşalması ile birlikte alevlenmektedir.

  Tanz Disco

  Avşa Adası’ndaki discolardan en meşhur Tanz Disco’ya 12′ye kadar giriş ücretsizdir otoparkı 20 TL’dir. Tanz Disco’ya damsız girilmez eğer yanınızda kız arkadaşınız yoksa gitmeyin deriz. Ancak disco önünde 12′den sonra ücretsiz girmek için çiftini arayan bayanlarda bulmak mümkündür.

  Liatris Club

  Avşa Adası’nın renkli eğlence mekanı Liatris’te her hafta sonu konserler düzenlenmektedir. 2018 konser programı için Liatris Konserler sayfamızı takip edebilirsiniz. Liatris Disco’ya damsız girebilirsiniz giriş konser programlarında 50 TL gibi ücretlidir. Otoparkı ücretsizdir ancak vale vardır ;)

  Arena Disco Club

  Avşa Adası’nda ilk açıldığında verdiği konserlerle adını hızlıca duyuran Arena Club’ta 2018 yaz sezonunda yine konserler ve showlar düzenlenmektedir Arena Konserler sayfamızdan güncel programları takip edebilirsiniz. Otopark ücretsizdir giriş ücreti dam durumunuza göre değişiklik göstermektedir.

  Canlı Müzik Mekanları

  Eğlence tarzı biraz daha sakinlik olan Avşa Adası misafirleri için canlı müzik mekanları hizmet vermektedir. Avşa merkezdeki Marpuç ve Gıybet Bar en popüler mekanlardır. Yiğitler Mevkii’ndeki Bahar Aqua Resort Bar ve Yurdakul Sitesi Riche Rich Beach Avşa Adası’ndaki canlı müzik mekanları arasındadır. Marpuç Beach’te her akşam Gökhan Çınar, Gıybet Beach’te ise Erdal Bayrakoğlu sahne almaktadır.

  22.237 views (Görüntülenme)
  Avşa Adası Barlar, Gece Kulüpleri, Discolar – Eğlence Mekanları yorumları