avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası’nda Hastane Var Mı?

✆ 112
 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • avsa-adasi-hastane

  Avşa Adası’nda Hastane Var Mı? sorusu tatilciler tarafından yaz aylarında oldukça sorulmaktadır. Hemen cevaplamak gerekirse Avşa Adası’nda bir devlet hastanesi veya özel hastane yoktur. Avşa Adası’nda tam teşekküllü devlet hastanesi de yoktur.

  Acil Durumlarda Deniz Ambulansı veya Sağlık Helikopteri

  Çok acil durumlarda Marmara Adası’nda bekleyen deniz sağlık ambulansı ile hastalar Avşa Yiğitler Limanı‘ndan Erdek’e buradan da Bandırma Devlet Hastanesi’ne Erdek kara yolu üzerinden ambulans ile ulaştırılmaktadır. Yine Çanakkale’den gelen hava ambulansı helikopteri de çok acil durumlarda Bandırma’ya direk hasta transferi sağlamaktadır.

  Avşa’da Hastane Binasında Sağlık Polikliniği 

  2023 yaz aylarında hizmete girmesi planlanan yeni yapılan Avşa Sağlık Polikliniği küçük bir hastane büyüklüğünde olup hizmet olarak Sağlık Ocağı / Aile Sağlık Birimi hizmeti ve 112 acil sağlık hizmet verecektir.

  Avşa Adası’nda hastane taleplerinize halihazırda sağlık ocağı hizmet binasında cevap verilmektedir. Avşa’da 2 adet eczane ve bir adet özel diş doktoru da hizmet vermektedir.

 • Görüntülenme : 4.490 views
 • Yazar :
  Avşa Adası’nda Hastane Var Mı? yorumları