avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

AVŞA ADASI İSKELE CADDESİ’NDE YIKIMLAR BAŞLADI

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • avsa-adasi-iskele-sokak-yikim

  Avşa Adası’nın vitrin caddelerinden İskele Caddesi’nde yol genişletme çalışmaları başladı.

  Araç ve yolcu trafiğindeki sıkışıklıkların önüne geçmek için Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Marmara Adalar Belediyesi tarafından planlanan çalışmalar geçtiğimiz hafta start aldı. İlk olarak Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından arsa istimlak işlemleri tamamlanan Avşa’nın sembol lokantalarından Meydan Lokantası binası yıkılırken, sırası ile Avşa Pastanesi, Yufkacı, Manav ve temizlik malzemeleri satan dükkanlar yerlerini zamanında boşalttıkları için belediye yetkililerince yıkıldı. Yıkılan dükkanların 4 metre yoldan dükkanlarını içeri çekerek yeniden 5 katlı olarak yapılacağı öğrenildi. Mevcut yolun genişliği 3,5-4 metre arasında değişiyor. Yapım çalışmaları sonrasında yol 8 metre olarak çift şerit gidiş geliş olarak araç trafiğine devam edecek.

  Öte yandan şarap satış mağazası, süper market ve bir pansiyonun bulunduğu işletmelerin henüz tahliye işlemlerini gerçekleştirmediği için yıkımlarının gerçekleştirilemediği gelen bilgiler arasında.

 • Görüntülenme : 1.248 views
 • Yazar :
  AVŞA ADASI İSKELE CADDESİ’NDE YIKIMLAR BAŞLADI yorumları