avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası Kasapları, Et ve Tavuk Ürünleri

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • Avşa Adası kasapları tatil beldesine gelen misafirlere ve yerli halka hizmet vermektedir. Avşa’da yaz aylarında açık ve kış aylarında açık olmak üzere iki farklı kasap işletmeleri bulunmaktadır. Avşa Adası’ndaki kasaplarda fiyatlar piyasa düzeyindedir.

  Migros MM marketindeki kasap reyonu da aylarında hizmet vermektedir. Migros Mağazası özellikle salı günleri kıyma gibi çok satılan et ürünlerinde kampanyalar yapıp kasaplardan daha uyguna et satışı yapabilmektedir. Bunun için Migros indirimlerini takip etmeniz menfaatiniz icabıdır. İçeriğimize devam ederken Avşa Adası’nda en çok tercih edilen kasapların listesini sizler için bir araya getirdik. Şimdiden afiyet olsun.

  Avşa Adası Kasapları

  ercan-kasap-avsa

  Ercan Kasap

  Avşa Adası’nın yaz kış açık kasaplarındandır. Et ürünlerinin yanı sıra pişmiş tavuk çevirme ve mangalda pişmiş et ürünleri de sunulmaktadır. Konum olarak Belediye karşısındadır.

  kader-kasap

  Kader Kasap

  Kader Kasap sadece yaz aylarında hizmet verir. Özel hazır köfte çeşitleri ile tercih edilir. Konum olarak Avşa sahil başlangıcındadır.

  iso-kasap

  İso Kasap

  Yaz kış açık olan İso Kasap’ın sucuğu meşhurdur. Konum olarak İskele Caddesi’ndedir.

  Yaşar Et

  Yaz kış açık olan Yaşar Kasap adanın yerlileri tarafından işletilir. Konum olarak Kaya Mobilya karşısındadır.

  Emre Kasap

  Yaz aylarında açık olan Emre Kasap İskele Caddesi üzerinde hizmet verir.

  migros-kasap-avsa

  MİGROS MM Kasap

  Kasap reyonu yaz aylarında hizmet verir. Konum olarak İskele Caddesi sonunda üzüm heykeli karşısındadır.

  Ayrıca diğer zincir marketlerin et dolaplarında günlük tavuk ve önceden çekilmiş kıyma, kuş başı et çeşitlerini de bulmanız mümkündür.

   

 • Görüntülenme : 41 views
 • Yazar :
  Avşa Adası Kasapları, Et ve Tavuk Ürünleri yorumları