avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası Okulları Eğitimi (Ana Okulu, İlk Okul ve Orta Okul)

  • İLK YORUMU SEN YAZ!
  • Avsa-ilk-orta-okulu

    Avşa Adası ilk okulu ve orta okulu hakkında merak edilen bilgiler Avşa Tatil Rehberi’nde. Avşa Adası eğitim kurumları Avşa Adası’na taşınmak isteyenler tarafından Avşa Adası’nda okul var mı veya hangi okullar var soruları ile arama yapmaktadır. Eğer ailesinin tayini Avşa’ya çıkan var ise hemen cevaplayım Avşa Adası’nda bir adet okul binası vardır. Bu binada anaokulu, ilk okul ve orta okul vardır. Avşa’da lise yoktur.

    Lise burada yaşayan aileler öğrencilerini Tekirdağ,Susurluk yada Balıkesir’deki yatılı özel yada devlet okullarına göndermektedirler. Avşa’da kreşte yoktur. Ana okulu kreş yerine hizmet vermektedir. Avşa Yiğitler İlkokulu geçtiğimiz yıllarda eğitime son vermiştir. Avşa’nın tüm mahallerinden taşımalı eğitim ile öğrenciler merkezdeki okul binasında eğitim ve öğrenim görmektedirler. Avşa’da özel okul, dershane yada kursta yoktur.

  • Görüntülenme : 1.782 views
  • Yazar :
    Avşa Adası Okulları Eğitimi (Ana Okulu, İlk Okul ve Orta Okul) yorumları