Avşa Adası’nda Ağustos Ayı Nasıl?

avsa-adasi-agustos-2023

AVŞA AĞUSTOS AYI 2023

Avşa Adası Ağustos ayı boyunca sıcaklığın 35 dereceyi göstermesi ile tatilcilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Deniz, kum ve güneşin keyfini Avşa Adası’na gelen tatilciler sürdü.

Ağustos ayı boyunca Avşa Adası’ndaki otel ve plajlar %100 doluluk oranına kavuştu. Avşa Adası’nın mavi sularında tatil yapmaktan mutlu olan tatilciler eğlence merkezlerini hareketlendirdiler.

Avşa Adası’na gelen tatilciler gündüzleri Avşa’nın temiz sularında yüzüp geceleri eğlence mekanlarında gönüllerince eğlendiler.Otellerin doluluk oranı bu sezon %70 ile %100 arasında değişkenlik gösterirken Avşa Adası tatilcileri kendine hayran bıraktığı gibi gelecek sezon için de gelenlerden söz alıyor.Kısacası Avşa Adası’ına bir kez gelen tatilciler Avşa’yı bırakmaya hiç de niyetli değil.

Sezonu dolu dolu geçiren Avşa Adası otel işletmecileri ve ada esnafı halinden hoşnut.

Seferlerini aralıksız devam ettiren Budo,İdo, Gestaş gibi firmalarda yoğunluktan şikayetçi değil.

Avşa Adası’ndaki işletmeciler “Sezon daha yeni başlıyor.Avşa eylülde daha güzel aynı kalabalığı eylül’ün son haftasına kadar bekliyoruz” dedi.

İstanbul, İzmir, Bursa gibi Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen misafirler denize doyamadıklarını Avşa’nın hem kendileri hem de çocuklu aileler için de ideal olduğunu söylüyorlar.

Avşa’nın merkezi ile birlikte çevre köyleri Yiğitler, Altınkum’da ise bu yıl daha fazla hareketlilik gösterirken kadınlar plajı, Tavşanlı plajları da Avşa’da ki yoğunluktan nasibini alıyorlar.

Ağustos Ayında Uygun Fiyatlı Tatil Otelleri

Avşa Adası’nda Ağustos Ayı Nasıl? Misafir Yorumları 0 DOĞRULANMIŞ YORUM