avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

AVŞA ADASI’NDA AĞUSTOS SICAKLARI

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • Yaz tatilinde yaşadığımız Ağustos aylarında sıcaklığın 35 dereceye vurduğu şu günlerde Avşa Adası’na ilgi tatilciler tarafından sürüyor.

  Bu hafta sonu Avşa Adası’ndaki otel ve plajlar %100 doluluk oranına kavuştu. Avşa Adası’nın mavi bayraklı sularında tatil yapmaktan mutlu olan tatilciler eğlence merkezlerini hareketlendirdiler.

  Avşa Adası’na gelen tatilciler gündüzleri Avşa’nın temiz sularında yüzüp geceleri eğlence mekanlarında gönüllerince eğleniyorlar.  Otellerin doluluk oranı bu sezon %70 ile %100 arasında değişkenlik gösterirken Avşa Adası tatilcileri kendine hayran bıraktığı gibi gelecek sezon için de gelenlerden söz alıyor.Kısacası Avşa Adası’ına bir kez gelen tatilciler Avşa’yı bırakmaya hiç de niyetli değil.

  Sezonu dolu dolu geçiren Avşa Adası otel işletmecileri ve ada esnafı halinden hoşnut.

  avsa-adasi-2015

  Seferlerini aralıksız devam ettiren Budo,İdo, Gestaş gibi firmalarda yoğunluktan şikayetçi değil.

  Avşa Adası’ndaki işletmeciler “Sezon daha yeni başlıyor.Avşa eylülde daha güzel aynı kalabalığı eylül’ün son haftasına kadar bekliyoruz” dedi.

  İstanbul, İzmir, Bursa gibi Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen misafirler denize doyamadıklarını Avşa’nın hem kendileri hem de çocuklu aileler için de ideal olduğunu söylüyorlar.

  Avşa’nın merkezi ile birlikte çevre köyleri Yiğitler, Altınkum’da ise bu yıl daha fazla hareketlilik gösterirken kadınlar plajı, Tavşanlı plajları da Avşa’da ki yoğunluktan nasibini alıyorlar.

  5.570 views (Görüntülenme)
  AVŞA ADASI’NDA AĞUSTOS SICAKLARI yorumları