avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası’na Ne Zaman Gidilir?

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • avsa-adasi-ne-zaman-gidilir-en-iyi-zamani

  Avşa Adası’na ne zaman gidilir, Avşa’yı ziyaret etmek için en iyi zaman, Avşa Adası’nda denize ne zaman gidilir? Avşa Adası’nın en iyi tatil zamanı ne zaman? Haziran ve eylül aylarında Avşa Adası’na gidilir mi, Avşa’nın en canlı dönemi ne zaman gibi en çok merak edilen soruların cevapları makalemizde.

  Avşa Adası Denizi Haziran Ayında Nasıldır?

  Haziran ayında havaların ısınması ile birlikte Avşa Adası’nda deniz girilebilir. Haziran ayında Avşa’nın denizi temiz ve sıcak olur. Kumsalı yaz başında belediye tarafından temizlendiği içinde yüksek sezona göre daha temizdir.

  Avşa’yı Ziyaret Etmek İçin En İyi Zaman ?

  Avşa Adası’na 15 mayıs’tan itibaren gidilebilir. Haziran ayı ile birlikte eylül ayı ortalarına kadar Avşa’da her yer açıktır. Avşa yaz aylarının her gününde ayrı güzeldir. Dikkat; Okulların kapanması ile birlikte sezonun başladığı Avşa Adası’nda 1 Temmuz’dan itibaren denize sıfır pansiyonlarda istediğiniz tarihlerde yer bulmak zorlaşmaktadır. Bu yüzden eğer 1 temmuz ile 15 Ağustos tarihlerinde yüksek sezon olarak bilinen dönem için erken rezervasyon yaptırmak çok önemlidir. Avşa Adası’nın en iyi tatil zamanı kalabalık ortamda tatil yapmak isteyenler için adanın en canlı dönemi olan 15 temmuzdan sonradır ancak daha sakin bir tatil planlıyorsanız haziran ve eylül aylarıdır. Mayıs, Haziran, eylül ve ekim aylarında gelecek olan tatilciler için adada yapılabilecek az şey olduğu için Avşa’ya yakın olan adalar tekne turu ile gezilebilir.

  Avşa Adası’nda ne yapılır konusunda daha önceki yazımızda Avşa tatilinizde yapılacaklar listesini sizlerle paylaştık. Sizlere şimdiden iyi tatiler dileriz.

 • Görüntülenme : 3.102 views
 • Yazar :
  Avşa Adası’na Ne Zaman Gidilir? yorumları