Avşa Barlar Sokağı Pansiyon

MARTI BAR

Avşa barlar sokağı pansiyon seçenekleri ile sizlere tatil ve eğlencenin bir yaşandığı Marmara Adası’na bağlı Balıkesir’in eğlence ve denizinin temizliği ile meşhur güzide tatil beldesidir. Avşa Adası merkezdeki pansiyonlar barlar sokağına yakın olup bir çok otel ve pansiyon denize sıfırdır. Pansiyonlar ise apart otel konseptindedir. Bir çoğu denize sıfır olup arka sokaklarda da barlar sokağına yakın bir çok temiz pansiyon vardır. Avşa Adası’ndaki pansiyonların fiyatları oldukça ekonomiktir.

Avşa Barlar Sokağı Pansiyonları


Avşa Adası Barlar Sokağı


Avşa barlar sokağında hayat neredeyse hiç durmaz. Akşam 9’dan saat gece 02:00’ye kadar süren canlı müzik ve clublardan yükselen ritmi yüksek müzikler gece saat 2’den sonra yerini her ne kadar sakinliğe bıraksa da buradan eğlence barlar sokağına yakın olan discolar mevkiine bırakır. Discolarda ise Avşa’da gece 03:30’a kadar eğlence aralıksız devam eder.

Discolardan ayrılan misafirler buradan tekrar barlar sokağına doğru yemek ihtiyaçları için yürüyüşe geçerler. Barlar sokağındaki midye, çorba, börek ve kumru gibi aperatif yiyecekler eğlence sonrası Avşa’da en çok tercih edilen yiyecekler arasındadır. Avşa Adası barlar sokağında sabahın ilk saatlerinden sonra kahvaltı mesaisi başlar.

Denize sıfır bir çok kafede sizde açık büfe kahvaltınızı 2024 yaz sezonunda 250 TL’den başlayan fiyatlarla yapabilirsiniz. Avşa’da kahvaltı telaşı sonrası ise  eve dönüş yada denize girme telaşı başlar. Daha sonra bu telaş öğle ve akşam yemeklerine doğru ilerler.

Kısacası Avşa Adası barlar sokağı adanın en hareketli trafiğe kapalı caddesidir.

Avşa Barlar Sokağı Pansiyon Misafir Yorumları 0 DOĞRULANMIŞ YORUM