Avşa Adası Çarşı Turu

avsa-adasi-carsi-2015-3

Avşa Adası merkezinde bir sürü küçük dükkan ve restoranlar karşılıyor bizi. Sımsıcak, güler yüzlü esnafları ile insanın içini ısıtıyor.Dükkanların hepsi farklı farklı değişik şeyler satmakta.

avsa-adasi-carsi-2015-4

Avşa Adası’ndan ayrılırken sevdiklerinize hediye edebileceğiniz hediyelik eşya dükkanları ve içlerinde bin bir türlü farklı takı, toka, magnet, bardak , ev eşyaları ve daha pek çok şey var.

avsa-adasi-carsi-2015

Avşa Adası’nda vakit geçirirken can dostumuz kitapları da unutmamak lazım. Burada kitap satın alınabilecek pek çok dükkan var. Şimdi Kitabınızı alıp sahilin tadını çıkarmaya ne dersiniz?

Çocuklarınız için çeşitli değişik oyuncaklar alarak onları sevindirebilirsiniz. Çarşıda bulunan dondurmacılar ise çocukların tadına deli olacağı ve sürekli isteyeceği türden nefistir.

avsa-adasi-carsi-2015-5
Avşa Adası’nın çarşısı gezmekle bitmeyecek kadar çok geniş bir yelpazesi var. Her çeşit aradığınız malzemeyi bulabilirsiniz. Avşa Adası‘nın Çarşısı sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için düzenlenmiş. Siz de bu çarşıyı gezmek isterseniz Avşa Adası’na bekleriz.

Avşa Adası Çarşı Turu Misafir Yorumları 0 DOĞRULANMIŞ YORUM