avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Erdek Bandırma Arası Kaç KM?

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • erdek-ulasim

  Erdek Bandırma arası 20,2 km’dir. Bandırma Erdek karayolu üzerinden aracınız ile Erdek’e 24 dakikada ulaşabilirsiniz. Eğer iyi bir şöförseniz ve trafik yoksa bu süre 15 dakikaya kadar da düşmektedir. Bandırma Erdek arası ulaşım yaparken Düzler(Belkıs) mevkiinden sonra 2 farklı yol ayrımı vardır. Eğer daha hızlı ulaşım istiyorsanız çevre yolunu kullanabilirsiniz. Diğer kamplar yolu tek şerit olduğu için dar ve burada yolculuk çevre yoluna göre çok daha zahmetlidir.

  erdek-avsa-gestas

  İstanbul’dan İdo ile Bandırma-Erdek-Avşa Adası ulaşım

  Avşa Adası‘na ulaşım için geçit noktası konumundaki Erdek’e İstanbul İDO ile geliyorsanız Erdek-Bandırma karayolu üzerinden geçiş yapmak zorundasınız. Eğer İdo ile arabasız geliyorsanız feribot iskelesi karşısındaki Erdek otobüslerini kullanarak Erdek’e yaklaşık 30 – 40 dakikada ulaşabilirsiniz. Minibüsler bir çok durakta durup yolcu aldıkları için ve kamplar yolunu kullandığını için daha geç gidiyorlar. Erdek’ten Avşa Adası’na ulaşım için yaz kış Gestaş firması günde 2 kez sefer düzenlemektedir. Gestaş Sefer saatleri için linki takip edebilirsiniz. Şimdiden Erdek yada Avşa Adası’nda iyi tatiller dileriz.

 • Görüntülenme : 20.765 views
 • Yazar :
  Erdek Bandırma Arası Kaç KM? yorumları