avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Kocaeli Gebze’den Avşa Adası’na Nasıl Gidilir?

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • AVŞA ADASI

  AVŞA ADASI

  Kocaeli İzmit’ten, Gebze’den ve Sakarya’dan Avşa Adası’na en yakın ulaşım İDO İstanbul Deniz Otobüsleri’dir. Avşa’ya Silivri üzerinden de Tekirdağ bağlantılı yaz kış gelebilirsiniz.

  İDO Bostancı İskelesi’nden nisan-eylül dönemlerinde hareket eden hızlı feribot seferleri ile 4 saatte Avşa’ya ulaşım sağlayabilirsiniz. Gebze bölgesinden Bostancı’ya ulaşım ortalama 1 saattir. Silivri Gebze arası yolculuk 1 saat 40 dakikadır. Silivri’ye Tekirdağ’dan karşılıklı Yolunda Turizm araçları yolcu taşımacılığı ile hizmet vermektedir.

  Eğer kış döneminde yada arabanız ile Avşa’ya gelmek istiyorsanız Tekirdağ yada Erdek’ten düzenlenen arabalı feribotlar olan Adalar 1, Marmara Roro veya Gestaş gemi seferlerini kullanabilirsiniz. İstanbul’dan Avşa’ya arabalı feribot seferleri yoktur.

  Sonuç olarak Avşa Adası Gebze’ye en yakın tatil beldesidir. Sizde bu yaz tatilinizde mutlaka Avşa’yı tatil rotanıza eklemelisiniz.

  AVŞA FERİBOT SEFERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

 • Görüntülenme : 2.788 views
 • Yazar :
  Kocaeli Gebze’den Avşa Adası’na Nasıl Gidilir? yorumları