avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası Çiftlik Plajı

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • avsa-ciftlik-plaji

  Avşa Adası Çiftlik Plajı; Adanın bilinen plajlarından olan Mavi koydan sonra gelen Çiftlik mevkiinde bulunan Kambur tarla plajı ve Atanaş plajı arasında bulunur. Uzunluğu 500 metre civarındadır. Çok bilinmesine rağmen sessiz sakin ve çok kalabalık olmamaktadır. Denizi berrak, temizdir ve kumu ince sarı kumdur. Deniz hafif dalgalı ve rüzgarlı olup 6 metreden sonra derinleşmektedir.

  Plaj Çevresindekiler

  Çevresinde yazlık evler, Bungalovlar, siteler bulunan plajda market vb. ihtiyaç karşılayacağınız bir yer bulunmamaktadır. (En yakın market yürüme mesafesinde Akvaryum koyunda Migros jet bulunmaktadır.) Şezlong ve şemsiye kiralama hizmeti yoktur. İhtiyaçlarınızı yanınızda götürmelisiniz.

  Plaja Ulaşım

  Plaja ulaşım merkezden saat başı minibüs seferleri, bisiklet, özel araç, taksi, yürüyüş mesafesi, tekne ile yapılabilmektedir.

  Plajda Yapılabilecek Etkinlikler

  Piknik ve mangal(izin verilen tarihlerde) amaçlı gidilebilecek kumsallardandır.

 • Görüntülenme : 2.805 views
 • Yazar :
  Avşa Adası Çiftlik Plajı yorumları