avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası Kahvaltı Yerleri ve Mekan Rehberi 2024

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • avsa-adasi-kahvalti-mekanlari

  AVŞA’DA TEMİZ KAHVALTI MEKANLARI REHBERİ 2024

  Avşa Adası kahvaltı yerleri için araştırma yapıyorsanız Avşa’da kahvaltı nerede yapılır diye merak ediyorsanız işte Avşa Adası’nda en kapsamlı kahvaltı rehberini sizler için hazırladık. 

  Yöresel Ürünler İle Kahvaltınızı Kendiniz Hazırlayın!

  Kahvaltı mekanlarına geçmeden önce sizler için mükellef bir kahvaltı sofrasını kurmanız adına önerilerde bulunmak istiyoruz. Avşa merkezdeki yöresel sucuk, peynir, zeytin, zeytin yağı, reçel ve ballardan oluşan kahvaltılıklardan alıp istediğiniz şekilde sofranızı donatabilirseniz. Kaliteli peynir ve zeytin çeşitleri için önerimiz İskele Sokak’ta Peynir Evi’dir. Gerçek sızma ada zeytinyağı ise Bortaçina’dır. Sucuk içinse İso Kasap sucuğu tavsiyemizdir. Diğer reçel ve baharat çeşitleri içinse merkezde Gratis yanındaki Kardeşler Zeytincilik’i tercih edebilirsiniz.

  avsa-adasi-kahvaltilik-urunler

  AVŞA YÖRESEL KAHVALTILIK ÜRÜNLER

  Avşa Adası’nda açık büfe, serpme ve kahvaltı tabağı olarak üç farklı çeşitte kahvaltı menülerinden yararlanmak mümkündür. Ayrıca çorba, simit ve börek salonu gibi önerileri 2024 yaz sezonunda hizmet veren en temiz ve güzel kahvaltı mekanlarını Avşa Tatil Rehberi’nde bulabilirsiniz.

  Avşa Adası Kahvaltı Yerleri 2024

  Nefis ve temiz kahvaltı yapılabilecek en uygun mekanları ve 2024 yaz sezonunda güncel fiyatlarını rehber olarak sizler için listeledik.

  ŞEREF APART - ANKA CAFE

  ŞEREF APART – ANKA CAFE

  Anka Kafe

  Serpme kahvaltısında Ezine, kelle, çeçil ve top peynir olmak üzere 4 peynir ve zengin çeşit kişi başı 200 TL’ye, kahvaltı tabağında ise Ezine ve kelle peyniri ile birlikte zengin çeşitli ürünler 150 TL’ye sunulmaktadır.

  ALKİTO CAFE - AVŞA ADASI

  ALKİTO CAFE – AVŞA ADASI

  Alkito Kafe

  Avşa’da nefis bir omlet ile kahvaltı yemek isterseniz Alkito Kafe önerimizdir. Zengin ve renkli bir kahvaltı tabağı sunan Alkito Kafe Barlar Sokağı arkasındadır. Yüksel Motel altında hizmet vermektedir.

  Kokotek Avşa Çorba Çeşitleri

  Avşa’da Antep usulü demir tasta çorba çeşitleri içebildiğinizi biliyor muydunuz ? Behran, Kelle paça, İşkembe ve Mercimek çorbaları günün ilk öğününü dinç bir şekilde geçirmek isteyenler için tavsiyemizdir.

  Ertol Apart Taş Fırın Restaurant

  Açık büfe kahvaltı denince Avşa’da deniz kenarında ilk akla gelen restaurantlardan birisidir. Kişi başı fiyatı 200 TL’dir.

  Boğaziçi Motel Restaurant

  Değirmenardı mevkii’nde kahvaltı servisi alabileceğiniz Boğaziçi Motel’de ayrıca gün boyu havuz keyfi de yapabilirsiniz.

  tel-6-corbacisi

  TEL 6 ÇORBACISI – AVŞA

  Tel 6 Çorbacısı

  Avşa’da Balıkçı parkı karşısında çorba ve sulu yemek üzerine mekan önerimiz Tel 6 Çorbacısı’dır.

  Meral Restaurant

  Kahvaltısı her sabah açık büfe olarak çıkmaktadır. Zengin çeşidi ile tercih edilmektedir. Kişi Başı Fiyatı 200 TL’dir. Avşa’da kahvaltısında Ezine peyniri servis edilen ender yerlerdendir. Mekan Konum olarak iskele karşısındadır. Denize sıfırdır.

  İSO 2 - KAHVALTI SALONU

  İSO 2 – KAHVALTI SALONU

  İso Restaurant 2

  Kahvaltısında Sivas Katmeri sunan Barlar Sokağı’nda hizmet veren denize sıfır bir diğer restauranttır. Zengin çeşidi ile dikkat çekmektedir. Fiyatı 200 TL’dir.

  Ada Kafe Tufan’ın Yeri

  Serpme kahvaltı servisi vardır. Konum olarak Lünapark yolu üzerinde denize sıfırdır.

  Nazende Kafe

  Avşa Adası’nda hizmet veren bir diğer kahvaltı restaurantıdır.

  Tırtıl Kafe

  Deniz kenarında renkli bir mekan olan Tırtık Kafe’de kahvaltı servisi alabileceğiniz bir diğer mekandır.

  Sarıyer Börekçisi

  Nostaljik kol böreğini Avşa’da en çıtır hali ile zevk ile yiyebileceğiniz mekandır. İskele karşısındadır. Ayrıca pide çeşitleri ve diğer unlu mamüllerin servisi burada yapılmaktadır.

  EN KAPSAMLI MEKAN REHBERİ

  AVŞA’NIN NELERİ MEŞHUR ?

  KAHVALTI DAHİL KONAKLAMA ÖNERİLERİ 

 • Görüntülenme : 2.376 views
 • Yazar :
  Avşa Adası Kahvaltı Yerleri ve Mekan Rehberi 2024 yorumları