avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası Plaj Voleybolu Turnuvası 2023

✆ 0312 221 40 40
 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • plaj-voleybolu-avsa-adasi

  Pro Beach Tour Avşa Etabı Erkekler ve Bayanlar müsabakaları Avşa Adası’nda yapılacak. 10-12 Haziran 2022 tarihlerinde Avşa’da Ayberk Otel önündeki kumsalda yapıldı. 2023 yaz sezonunda etkinliğin olup olup olmayacağı ise merak ediliyor.

  Avşa Adası Plaj Voleybolu Turnuvası Katılım ve Başvurusu 2022

  Turnuvaya katılım yapmak isteyen takımlar https://plaj.voleybolpark.com/ adresini ziyaret edip üye olduktan sonra “KAYIT OL” butonundan kayıtlarını gerçekleştirebilirler. Türkiye’nin önemli plaj voleybolu takımları ile Türk Hava Yolları, Star Voleybol, Corendon Airlines ile Avşa’nın yerel takımlarının yarışacağı etkinlik ile Avşa Adası hareketli bir hafta sonu geçirmiş olacak. Etkinlikte sporcu kayıtları ücretsiz olup yaş sınırı ise olmayacak.

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Marmara Adalar Belediyesi, TYF sponsorluğundaki etkinlik için Avşa’da hazırlıklar ise devam ediyor.

  ETKİNLİĞE KATILAN AİLELERİN GÜVENLE KONAKLAYABİLECEĞİ APARTLAR

  cane-motel-fırsat
  lara-zeynep-apart-firsat

 • Görüntülenme : 965 views
 • Yazar :
  Avşa Adası Plaj Voleybolu Turnuvası 2023 yorumları