Avşa Adası Veteriner Kliniği

avsa-adasi-veteriner-hekim

Avşa Adası Veteriner Kliniği araması yapan tatilciler için bu konuda aydınlatıcı bilgilerin yer aldığı yazımız ile birlikteyiz. Avşa’ya evcil hayvanı ile gelen tatilciler veteriner ihtiyacı ile karşılaşabilmektedir. Hemen belirtelim ki Avşa Adası’nda Marmara Adalar Belediyesi tarafından oluşturulan Hayvan Barınağı’nda veteriner hekimden bu konuda destek almak mümkündür.

Avşa Adası’nda Özel Veteriner Kliniği Var Mı?

Özel veteriner kliniği Avşa‘da yoktur. Evcil hayvanlarınıza aşı ve diğer taleplerinizi Belediye Hayvan Barınağı’na güvenle yapabilirsiniz.

Kedi, Köpek Maması Nereden Alınır?

Kedi, köpek maması gibi ihtiyaçlarınızı da Migros, Bim, A101, Şok marketlerden karşılayabilirsiniz.

Avşa Adası’na İDO ile Evcil Hayvan Taşımak Mümkün Mü?

En çok merak edilen sorulardan bir tanesi de Avşa’ya gelirken gemi ile kedi köpek getirilmektir. İDO yolcu salonuna kedi köpek yani evcil hayvan kabul etmemektedir. Ancak arka taraftaki bagaj alanına özel kutusunda evcil hayvan ile yolculuk mümkündür.

Avşa Adası’nda Pet Shop Var Mı?

Hayvan dostlarının merak ettiği bir diğer soru da Avşa’da PET SHOP varmı konusudur. Maalesef önceki yıllarda bir adet firma hizmet veriyordu. Ancak 2023 yılında açık pet shop Avşa’da yoktur. En yakın pet shop Erdek’te mevcuttur. Yine internet üzerinden pet shop malzemeleri sipariş vererek Avşa’da kargo ile ürünlerinizi teslim alabilirsiniz.

Yazımızı bitirirken son olarak Avşa Adası’nda Evcil Hayvan Kabul Eden otel ve pansiyonlar için linke tıklayabilirsiniz.

Avşa Adası Veteriner Kliniği Misafir Yorumları 0 DOĞRULANMIŞ YORUM