Avşa Adası’na Yatırım Yapılır mı?

avşa adası yatırım yapılır mı

Evet Avşa Adası’na yatırım yapılır. 2024 yaz sezonunda Avşa’da bir 2+1 daire 3 milyon TL’den başlamaktadır. Avşa Adası’da yazlık kiraları aylık 50.000 TL ortalamasındadır. 3 ayda bir yazlıktan evden 150.000 TL kira getirisi elde edebilirsiniz. Kış aylarında ise evinizi adada iş için çalışan mavi yakalı yada memur kesimine kiraya verebilirsiniz.

8 ayda da aylık 15.000 TL üzerinden hesapladığınızda 120.000 TL kira getirisi elde edersiniz. Böylelikle 3 milyon TL’ye aldığınız bir evden yılda 370.000 TL kira elde edebilirsiniz. Her yıl Avşa Adası‘nda gayrimenkul fiyatları en az %50 değerlenmektedir. 2024 yılında 3 milyon TL’ye alacağınız daire bir yıl sonunda en az 4,5 milyon ortalamasında olacaktır.

Not: Bu içerik bir yatırım tavsiye değildir. 2024 yılında Avşa Adası’ndaki gayrimenkul ve yazlık kiralarının bedelleri hakkında bilgi amaçlı oluşturulmuştur. Yatırım için bir uzmandan tavsiye almanızı öneririz.

Bir sonraki içeriğimizde Avşa Adası satılık daireler başlıklı içeriğimizde bölgede inşaat yapan güvenilir firmalar hakkında bilgi verdik okumanızda fayda vardır.

avsa-adasi-onerilen-tesisler
Erdoğan Pansiyon Yiğitler
Sinem Apart
Zeki Butik Otel
Perihan Pansiyon
Tezölmez Apart
Avşa Adası’na Yatırım Yapılır mı? Misafir Yorumları 0 DOĞRULANMIŞ YORUM