avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası’nda Deniz Sezonu Ne zaman Açılır?

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • avsa-adasi-deniz-sezonu-ne-zaman

  AVŞA ADASI DENİZ SEZONU

  Avşa Adası’nda deniz sezonu mayıs ayında açılır ve eylü ayı sonuna kadar devam eder. Güney Marmara’nın tatil cenneti Avşa’da diğer aylarda tabi ki de hava sıcak olması durumunda girilebilir. 24 derece ve üzeri hava sıcaklığı yaşandığı nisan, ekim, kasımın yaşandığı ilkbahar ve sonbahar aylarında da denize girmek mümkündür.

  Bu yazda Geçtiğimiz mayıs ayının ilk hafta sonu itibari ile birlikte ısınan hava sonrası Avşa Adası‘nın temiz deniz suyu ve temizlenen kumsalına tatilciler akın etti. Güzel havaları fırsat bilen Avşa Adası’na gelen tatilciler Avşa Adası merkezde ve Avşa Adası Yiğitler Köyü‘ndeki koy ve plajları doldurdu. Mayıs ayı itibari ile Avşa Adası’ndaki otel ve pansiyonlar hizmete başlarken Avşa‘da doluluk oranı şu günlerde yüzde 25 civarlarında seyrediyor.

  AVŞA ADASI’NDA DENİZ SEZONU AÇILDI

  Sizde Bu yaz Avşa Adası’ndaki keyifli ve mutlu bir tatil geçirmek istiyorsanız sitemiz Avşa Tatil Rehberi’ndeki otel ve pansiyonlar tam size göre !

  Avşa Adası’nda Denize Yakın Açık Oteller

 • Görüntülenme : 12.388 views
 • Yazar :
  Avşa Adası’nda Deniz Sezonu Ne zaman Açılır? yorumları