Avşa Adası Ramazan Bayramı’nda Açık Otel ve Pansiyonlar 2024

avşa adası ramazan ayı açık tesisler

Avşa Adası’nda Ramazan Bayramı’nda açık oteller belli oldu. Bu yıl Ramazan Bayramı’nın 10 Nisan – 12 Nisan 2024 tarihe denk gelmesi sebebi ile nisan ayında bir çok otel, pansiyon ve apart sezona erken açılış yapma kararı aldılar. Avşa’daki otel motel pansiyon sahipleri ramazan ayı ve bayramı için rezervasyonların başladığını belirttiler.

2022 Ramazan Bayramı için şimdiden yüzde 75 doluluk oranına ulaştıklarını belirten Avşa Adası‘nda bulunan otel motel pansiyon sahipleri hedeflerinin bayram boyunca ve yaz sezonunda yüzde yüz doluluk oranına ulaşmak olduklarını belirttiler. Ramazan ayı içerisinde pansiyon fiyatları günlük kişi başı 350 TL’den başlamaktadır. Ramazan Bayramı’nda ise denize sıfır pansiyonlarda 500 TL ortalamasında kişi başı konaklama ücreti ödemek mümkün olacak. Türkiye’de en uygun fiyatlı konaklama tesislerinin yer aldığı Avşa Adası’nda ramazan ayında sezon başlamış olacak. Ramazan Bayramı ile birlikte sezonun ivme kazanacağı Avşa’da Sizde bayramda ve yaz boyunca uygun fiyatlara tatilinizi geçirmek isterseniz hemen sayfamızdaki tesisler ile iletişim kurabilirsiniz.

Avşa Adası Ramazan Bayramı’nda Açık Otel ve Pansiyonlar 2024

cane-motelozcan-urun-otelbutik-apartyuksel-motel-firsatgrand-guzel-otellara-zeynep-apart-firsatMERAL-APART

Avşa Adası‘nda Ramazan ayı içinde bir çok pansiyon ve otel işletmecisi sizlere ucuz ve hesaplı tatilin kapılarını açıyor.  Ramazan Ayında Avşa Adası Ucuz Pansiyon ve Otellerin fiyatlarını sitemizdeki tesisleri arayarak öğrenebilirsiniz. Günlük 500 TL’den başlayan fiyatlarla Ramazan ayında Avşa Adası’nda uygun pansiyon bulmanız mümkün. Tabi ki bu fiyatlar Avşa Adası’nda kalacağınız süreye göre değişiyor.

Ramazan Bayramında Avşa Adası Eğlence Nasıl?

Ramazan Ayı’nın Nisan ayında olması sebebi ile Avşa Adası eğlence hayatı henüz başlamaz. Fakat Bayramda Avşa Adası’nın seçkin eğlence mekanları sizlere hizmet vermeye başlayacak. Örneğin Tanz Beach Restaurant açık olacak.

Ramazan Bayramında Açık Avşa Adası Otelleri

Ramazan Bayramı’nda Avşa Adası’nda açık tesisler ile gerek eğlence hayatı gerekse doluluk oranı ile yüzde yüzleri aşması planlanıyor. Bu yüzden sizde Avşa Adası pansiyonları ve otelleri ile bir an önce iletişime geçip erken rezervasyonlarınızı yaptırmanızı öneriyoruz.

avsa-adasi-onerilen-tesisler
Berfu Apart Yiğitler
Pelin Uzuner Apart
Selma Apart
Buseyine Otel
Simge Apart
Avşa Adası Ramazan Bayramı’nda Açık Otel ve Pansiyonlar 2024 Misafir Yorumları 0 DOĞRULANMIŞ YORUM