avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01
 

Altınkum Koyu Plajı

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • ALTINKUM PLAJI AVŞA

  ALTINKUM PLAJI AVŞA

  Altınkum Koyu Plajı Avşa Adası’nın en güzel plajlarından olup Altınkum Plajı’nın deniz kumu altın sarısını andırdığı için plaj yıllar öncesinde Altınkum ismini almıştır.

  altinkum-plaji

  ALTINKUM PLAJI

  Altınkum Koyu Plajına Ulaşım

  Altınkum Plajı Avşa Adası Yiğitler köyü bitimindeki ilk plajdır. Altınkum Plajı’na ulaşım Avşa merkezden toplu taşıma araçları kalkış merkezinden minibüs ile 3 TL olup taksilerle 20 TL’dir. Kendi aracınız ile Altınkum Plajına ulaşım; Avşa Adası Yiğitler Köyü yolunu takip edip Yiğitler Köyü sahil kordununu takiben Altınkum Tatil Konakları Hotel’i geçtikten hemen sonra ilk dönemeçte soldan girdiğinizde plaja gelmektesiniz.

  Altınkum Koyu Plajı Aktiviteler

  Altınkum plajında denize girebilir, piknik yapabilir, deniz bisikletleri kiralayabilir, özel işletmelerin sunduğu iskele ve şemsiye şeyzong hizmetlerinden ücreti karşılığında faydalanabilirsiniz. Altınkum Plajı’nda 4 ayrı işletme hizmet sunmaktadır. Bunlar Şahintepesi, Safir Beach, Asmalı Beach ve Gold Beach’tir.  Altınkum Plajı’na yakın diğer plajlar Tavşanlı Plajı, Karadut Plajı, Çilek koyu plajı olup Adanın diğer tarafında Çınar Koyu ve Kumtur Koyu plajları yer almaktadır.

  956 views (Görüntülenme)
  Altınkum Koyu Plajı yorumları