Avşa Adası Eylül Fırsatları ve Eylül Aktiviteleri 2024

Avşa Adası Eylül fırsatları ile 2024 yılında ucuz ve eğlence bir tatil sunuyor. Avşa Adası tatil fırsatları ile eylül ayında indirimli konaklama bakımından hem İstanbul‘a yakınlığı hem de eşsiz doğası ile yazın son demlerinin keyfini çıkartmak için vazgeçilmez ve bir o kadar ucuz tatil beldesidir.

Eylül Ayında Avşa Adası’nda Ne Yapılır?

Yaz sezonunu yüzde yüz doluluk oranları ile geçiren Avşa’da eylül ayı da oldukça canlı geçmektedir. Eylül ayında Avşa Adası’nda tekne turlarına katılabilir, saklı koyları keşfedebilir, şarap fabrikalarını gezebilir, bağ bozumlarına eşlik edebilir ve en önemlisi denize girebilirsiniz. Avşa Adası eylül ayı deniz suyu sıcaklığı 25,9 derece civarındadır. Avşa Adası eylül ayında denize girilebilecek en uygun yerler arasındadır. Okulların açılmasına kısa bir süre kala sonbaharın bu ilk günlerinin tadı Avşa’da bir başka yaşanmaktadır.

Avşa’daki Eylül Ayı En Ucuz Tatil fırsatları 2024

Avşa Adası Eylül Ayı Sonbahar İndirimli Tesisler

AVŞA ADASI EYLÜL İNDİRİMLERİ

AVŞA ADASI EYLÜL İNDİRİMLERİ

Eylül’de İndirimli Avşa Adası Otel ve Pansiyonları

Eylül Ayında Avşa Adası’nda sezon sonu son kesti indirimleri uygulanır. Kişi başı 350 TL ile 500 TL arasında konaklamak Avşa’da eylülde mümkündür. Kahvaltı dahil 500 TL yada havuzlu aquaparklı yarım pansiyon otelde kişi başı 750 TL’ye kadar uygun fiyatlarla konaklamak mümkündür.

Avşa Adası Eylül Ayı Hava Durumu

Sizlerden gelen en çok gelen sorular arasında yer alan Avşa Adası’nda eylülde hava durumu ve deniz sıcaklığı konusuna bu başlıkta açıklama getirelim istedik. Eylül ayında haziran ayı gibi güneşli bir hava hakim olmaktadır. Nemi az, denizi sıcak, akşamları ise rüzgarı varla yok arasında geçer Avşa‘da eylül geceleri.  Eylül 2023 dönemi için hava sıcaklıkları aşağıdaki gibi 30-24 derece arasında sıcaklık seyredecektir. Anlayacağınız üzere güz yağmurları pek Adada hakim olmayacak çokta özel günleri bizleri bekliyor olacak.

Avşa Adası Eylül Fırsatları ve Eylül Aktiviteleri 2024 Misafir Yorumları 0 DOĞRULANMIŞ YORUM