avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası Eylül Fırsatları 2021

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • Avşa Adası Eylül fırsatları ile ucuz ve eğlence bir tatil sunuyor. Avşa Adası tatil fırsatları ile eylül ayında indirimli konaklama bakımından hem İstanbul‘a yakınlığı hemde eşsiz doğası ile yazın son demlerinin keyfini çıkartmak için vazgeçilmez ve bir o kadar ucuz tatil beldesidir. Yaz sezonunu yüzde yüz doluluk oranları ile geçiren Avşa’da eylül ayı da oldukça canlı geçmektedir. Avşa Adası eylül ayı deniz suyu sıcaklığı 25,9 derece civarındadır. Avşa Adası eylül ayında denize girilebilecek en uygun yerler arasındadır. Okulların açılmasına kısa bir süre kala sonbaharın bu ilk günlerinin tadı Avşa’da bir başka yaşanmaktadır.

  Avşa’daki Eylül Ayı En Ucuz Tatil fırsatları 2021

  AVŞA ADASI EYLÜL İNDİRİMLERİ

  AVŞA ADASI EYLÜL İNDİRİMLERİ

  Eylül’de İndirimli Avşa Adası Otel ve Pansiyonları

  Eylül Ayında Avşa Adası’nda sezon sonu son kesti indirimleri uygulanır. Kişi başı 35 TL ile 50 TL arasında konaklamak Avşa’da eylülde mümkündür. Hattı kahvaltı dahil 50 TL yada havuzlu aquaparklı yarım pansiyon otelde kişi başı 100 TL’ye kadar uygun fiyatlarla konaklamak mümkündür.

  Avşa Adası Eylül Ayı Hava Durumu

  Sizlerden gelen en çok gelen sorular arasında yer alan Avşa Adası’nda eylülde hava durumu ve deniz sıcaklığı konusuna bu başlıkta açıklama getirelim istedik. Eylül ayında haziran ayı gibi güneşli bir hava hakim olmaktadır. Nemi az, denizi sıcak, akşamları ise rüzgarı varla yok arasında geçer Avşa‘da eylül geceleri.  Eylül 2021 dönemi için hava sıcaklıkları aşağıdaki gibi 30-24 derece arasında sıcaklık seyredecektir. Anlayacağınız üzere güz yağmurları pek Adada hakim olmayacak çokta özel günleri bizleri bekliyor olacak.

  10.885 views (Görüntülenme)
  Avşa Adası Eylül Fırsatları 2021 yorumları