avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01

Avşa Adası Sandıklı Plajı

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • sandikli-plaji

  Avşa Adası Sandıklı Plajı: Çiftlik mevkiini geçtikten sonra uzun bir sahil şeridine sahip plajdır. Adanın bakir plajlarından olan Sandıklı plajı çevresinde tesis, ev ve yerleşim bulunmamaktadır.

  Sosyal İmkanları

  Geniş kumsalı, berrak, temiz denizi 5 metreden sonra derinleşmektedir. Şezlong ve şemsiye hizmeti bulunmayan plaja yiyecek içecek vb. tüm ihtiyaçlarınızı kendiniz götürmelisiniz. Hemen arkasında üzüm bağları bulunan plajımız yola yakın konumu ile patika kullanmanızı gerektirmez.

  Kuzey cephe olduğu için hafif dalgalı ve rüzgarlı olan denizde dikkatli yüzülmesi tavsiyemizdir. Kamp yapmaya, piknik ve mangala(izin verildiği tarihlerde) müsait bir plajdır.

  Ulaşım

  Huzur ve sessizlik, mahremiyet arayan muhafazakar kesim için oldukça cezbedici olan plaja özel araç, taksi ve tekne ile ulaşım mümkündür.

 • Görüntülenme : 1.165 views
 • Yazar :
  Avşa Adası Sandıklı Plajı yorumları