Avşa Adası Beyazsaray Koyu Plajı

✆ Tatil Rehberi

avsa-adasi-beyaz-saray-koyu-plaji (2)

Avşa Adası Beyazsaray Koyu plajı Avşa’nın batısında Manastır Mevkii’ndedir. 300 metre uzunluğundaki Beyazsaray plajında koyun ismini taşıyan 2 yıldızlı Beyaz Saray Otel yer almaktadır.

Avşa Adası Beyazsaray Koyunda Denize Girilir Mi?

Koy otel için hizmet verdiği için halk plajı olarak kullanıma pek uygun değildir. Bölgeyi Avşa’da denize girilebilecek yerler listenize değil de gezilecek yerler listenize ekleyebilirsiniz. Koy adanın batısında kaldığı için buradaki Beyazsaray Oteli gün batımını sevenler için idealdir. Beyazsaray Koyu dışarıdan misafir almadığı için daha temizdir. Turkuaz renkteki eşsiz manzarası ile dikkat çekmektedir. Denizi derin değildir. Bölge çocuklu aileler için uygundur.

avsa-adasi-beyaz-saray-koyu-plaji (1)

Beyazsaray Koyu Ulaşım

Aracınız ile Avşa Manastır yolunu takip ederek ulaşabilirsiniz. Yaz aylarında her yarım saatte bir kalkan Çınar Koyu minibüsleri ile ulaşım mümkündür. Avşa Adası merkezden sahilden yürüyerek ulaşmak mümkündür. Bunun için Avşa kumbaşı mevkii sahil bitimindeki bayırı takip etmeniz uygun olacaktır. Avşa’da bakir kalan bir diğer koy olan Bayraklı plajı hakkında bilgi almak için tıklayın.

Avşa Adası Beyazsaray Koyu Plajı Misafir Yorumları 0 DOĞRULANMIŞ YORUM