avsa-adasi-tatil-secenek_08 avsa-adasi-tatil-secenek_07 avsa-adasi-tatil-secenek_06 avsa-adasi-tatil-secenek_05 avsa-adasi-tatil-secenek_04 avsa-adasi-tatil-secenek_03 avsa-adasi-tatil-secenek_02 avsa-adasi-tatil-secenek_01
 

Avşa Adası’na Araba İle Nasıl Gidilir?

 • İLK YORUMU SEN YAZ!
 • Avşa Adası’na ulaşım için Avşa Adası’na araba ile nasıl gidilir? Avşa Adası’nda araba yasak mı, serbest mi? soruları Avşa Adası’na tatile gelmek isteyen tatilcilerin en çok sorduğu sorular arasındadır. Bizde bu makalemizde Avşa Otelleri olarak İstanbul, Silivri, Gebze, Kocaeli, Tekirdağ, Bursa, Balıkesir Erdek, Bursa gibi Avşa Adası’na yakın taşralardan Avşa Adası’na ulaşım konusuna açıklık getireceğiz.

  avşa adası 2018 ulaşım

  avşa adası 2018 ulaşım

  Avşa Adası’nda Araba Yasak Mı?

  Avşa Adası’nda araba yasak değildir serbesttir. Avşa’ya gelmek isteyen tatilcilerin en çok merak ettiği sorulardan Avşa’da araba kullanma konusudur. Avşa Adası’nda araba yasak olmadığı gibi araç kullanmak oldukça kolaydır. Avşa içerisinde yeteri kadar otopark yada arabanızı ücretsiz park edebileceğiniz park alanları vardır. Avşa’nın gezilecek yerleri olan koylara daha kolay ulaşmak istiyorsanız Avşa’ya arabanız ile gelmenizi tavsiye ediyoruz. Arabanız yoksa da şehir içerisindeki minibüsler ile Avşa’nın koylarına gidebilirsiniz.

  Silivri’den Avşa Adası’na Araba ile Nasıl Gidilir ?

  Daha önceki Silivri’den Avşa Adası’na ulaşım makalemizde anlattığımız gibi Silivri’den Avşa Adası’na direk feribot seferleri yoktur. Silivri’den Avşa Adası’na araba ile gitmek için Tekirdağ Akport Limanı’na arabanız ile ulaşıp Avşa Adası Tekirdağ arabalı vapur seferleri olan Ömer Kaptan, Öz Kaptan, Adalar 1 ve Marmara Roro gemilerini kullanabilirsiniz.  Eğer Silivri’den arabanız yoksa Avşa Adası’na gitmek için Uçar Seyehat ve İstanbul Seyahat’ın aktarma seferlerini kullanabilirsiniz.

  Gebze-Kocaeli’den Avşa Adası’na Araba ile Nasıl Gidilir? 

  Gebze ve Kocaeli’ye yakın tatil yeri olan Avşa Adası’na ulaşım için 3 farklı yöntemi kullanabilirsiniz. İdo Avşa Adası Yenikapı ve Bostancı seferleri ile araçsız, Tekirdağ Silivri bağlantılı aktarma seferleri ile ve Bursa üzerinden Erdek iskelesine ulaşıp Gestaş, Adalar 1 ve Kooperatif gemileri ile Gebze’den Avşa’ya arabalı gidebilirsiniz.

  Eğer Avşa Adası’na Araba ile gelme konusunda bir sorunuz var ise aşağıdaki form aracılığı ile yorum alanından sorularınızı sizde yazabilirsiniz. Ayrıca Avşa Adası’nda araba yasaklanmalı diyorsanız yine görüşlerinizi iletebilirsiniz.

  2.114 views (Görüntülenme)
  Avşa Adası’na Araba İle Nasıl Gidilir? yorumları